15
new stories - click to show

Václav Koubek

Related to

Legendy zábavy: Václav Koubek

15.January » ČRo 2 - Praha
Pohádky jsou a my si je musíme splnit, říká další legenda zábavy Václav Koubek. Pro splnění snu - stát se písničkářem a psát povídky - musel překonat spoustu překážek.

Praha 6 zve na poslední trh této sezóny

21.December » Pražský patriot
Ve čtvrtek se koná na Kulaťáku úplně poslední trh této sezóny. Na místě bude zelenina nejen do bramborového salátu, pečivo, káva, občerstvení tak, jako vždy! Jediná změna se týká doby konání, kdy trhy začínají standardně v 8 ale končí až v 16 hodin.

Dárky last-minute: Saunia nabízí různé poukazy

20.December » Pražský patriot
Saunový svět Saunia, který má 15 poboček v sedmi městech (šest v Praze) nabízí na svém e-shopu různé druhy dárkových poukazů. Poukazy lze využívat na vstupy do saunových světů i pro občerstvení v nich.

Rybovka na Kampě

20.December » Pražský patriot
Tradiční Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby – Rybovka v pátek 23. prosince od 15 hodin na Kampě pod schody z Karlova mostu.

Vánoční koncert pro seniory v Komunitním centru Matky Terezy

20.December » Pražský patriot
Krajská rada seniorů hlavního města Prahy zve na Vánoční koncert pro seniory, který proběhne ve čtvrtek 22. prosince od 14:30 hodin v Komunitním centru Matky Terezy.

V Praze se bude na několika místech zdarma rozlévat rybí polévka

20.December » Pražský patriot
Na Štědrý den se bude na několika místech v centru Prahy rozlévat rybí polévka. Už v pátek ji budou moci lidé dostat na Staroměstském náměstí a ve čtvrtek ve Vysočanech. Vyplývá to z ankety mezi městskými částmi.

Pro Betlémské světlo i letos na radnici Prahy 4

20.December » Pražský patriot
Skauti z oddílu Utah z Krče přinesli v pondělí 19. prosince odpoledne ve své lucerničce na radnici Prahy 4 Betlémské světlo. Do Prahy doputovalo přes Brno a Vídeň z Betléma, aby jako symbol míru a přátelství ozářilo i domácnosti v Praze 4.

Česká mše vánoční v Písecké bráně

20.December » Pražský patriot
Dnes, 20. prosince, uslyšíte od 17 hodin v Písecké bráně tradiční Českou mši vánoční Jana Jakuba Ryby.

Tato informační stránka o Václav Koubek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Václav Koubek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes