15
new stories - click to show

Iveta Koubková

Related to

ZŠ npor. Eliáše se již opět stará o děti pracovníků IZS

Vánoční prázdniny sice skončily, většina dětí však na začátku roku zůstává dle nařízení Vlády ČR i nadále doma.

Polytechnické dílny mají nového partnera, Univerzitu Pardubice

13.December » prvnizpravy.cz
Se vzděláváním v rámci Centrálních polytechnických dílen (CPD), na kterých se již pracuje v areálu Automatických mlýnů, městu pomůže také Univerzita Pardubice.

Pardubický Červeňák musí zůstat divoký, rozhodli lidé v online diskusi

9.December » iRegiony Impuls
Bývalý vojenský prostor Červeňák musí zůstat nedotčený nějakou větší stavební činností. Na tom se shodli účastníci veřejných online debat i odborníci. V okolí Chrudimky se maximálně zpevní stávající cesty a dost.

Pardubický Červeňák musí zůstat divoký, rozhodli lidé v online diskusi

9.December » iDNES.cz
Bývalý vojenský prostor Červeňák musí zůstat nedotčený větší stavební činností. Shodli se na tom účastníci veřejných online debat i odborníci. V okolí Chrudimky se tak maximálně zpevní stávající cesty.

Průjezd pardubickými ulicemi zrychlí semafory, reagovat budou i na špičky

20.November » iDNES.cz
Město Pardubice dokončí do konce roku modernizaci semaforů. Na několika křižovatkách už nové přístroje fungují. Řídí je ústředna, která je mimo jiné během dne může regulovat podle dopravní špičky. Projekt vyjde na více než 20 milionů korun.

Nacistické popraviště v Pardubicích se zatím mění podle plánu

16.November » iRegiony Impuls
Práce na modernizaci a rekonstrukci pardubického Památníku Zámeček, které odstartovaly v dubnu, jsou za polovinou. Hotovo má být za osm měsíců. Radní však stále nemají provozovatele nového areálu za desítky milionů korun.

Co chcete na Červeňáku? Pardubičtí radní se zeptají lidí v online diskuzi

10.November » iRegiony Impuls
Pardubice se po letech licitování s armádou konečně dostaly k bývalému vojenskému prostoru Červeňák. Postupně ho radní chystají pro rekreační účely, ale o konkrétní podobě unikátního koutu města na břehu Chrudimky ještě rozhodnuto není.

Prodražené automatické mlýny v Pardubicích mají být hotové na jaře 2023

4.November » iDNES.cz
Pardubičtí radní vybrali firmy, které přestaví část bývalých automatických mlýnů na břehu Chrudimky. Budou v nich polytechnické dílny a galerie. Za více než 300 milionů korun budou stavět společnosti Metrostav a Chládek a Tintěra. Hotovo má být za...

Pardubice mění parkovací systém, platit půjde kartou i mobilem

14.October » Seznam Zprávy
Město Pardubice skončilo testování nových parkovacích automatů. V listopadu začne dodavatel osazovat novými přístroji parkovací místa ve městě.

Pardubice do konce roku opraví most v lokalitě Červeňák

12.October » ČRo Pardubice
Do konce roku Pardubice opraví jeden z mostů na území bývalého vojenského cvičiště Červeňák. Takzvaný Kohnův most nebo také Zeleňák překlenuje řeku Chrudimku.

Do konce roku Pardubice opraví most přes Chrudimku v lokalitě Červeňák

12.October » ČRo Pardubice
Do konce roku Pardubice opraví jeden z mostů na území bývalého vojenského cvičiště Červeňák. Takzvaný Kohnův most nebo také Zeleňák překlenuje řeku Chrudimku.

Tato informační stránka o Iveta Koubková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Iveta Koubková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes