Christian Riedemann se vrátil na trať v plné formě

9.května » eWRC.cz
Christian Riedemann vloni na jaře v hesenské rally ošklivě havaroval a rok se pak ze svých zranění zotavoval.

Alexej Lukjaňuk dominantní i na Kanárských ostrovech

6.května » Autosport.cz
Mistrovství Evropy i pro svůj druhý díl zůstalo uprostřed vod Atlantického oceánu, ovšem tentokrát rozmáčené šotoliny Azorských ostrovů nahradil vyhlazený asfalt ostrovů Kanárských. Ani zcela odlišný charakter tratí ale nezabránil Alexeji Lukjaňuk...

Fabian Kreim posílí konkurenci v JERC U28

4.března » eWRC.cz
Dvojnásobný německý šampion Fabia Kreim letos vyrází s Fabií R5 od Raimunda Baumschlagera do mistrovství Evropy juniorů.

Německo: lví hon na Škodu pokračuje

V sezóně 2016 v německém mistrovství začalo období, kdy spolu o titul bojují jezdci Škody a Peugeotu, a to letos pokračuje.

F+F nadále etalony spolehlivosti?

2.ledna » eWRC.cz
Díky databázi startů jednotlivých vozů na eWRC-results.com se můžeme pustit do menšího statistického bádání.

Fabian Kreim pojede mistrovství Evropy

30.listopadu » Autosport.cz
Tým Škoda Auto Deutschland dnes oficiálně potvrdil návrat na mezinárodní scénu. Úřadující německý šampion Fabian Kreim se v nadcházející sezóně zúčastni mistrovství Evropy, v jehož rámci budou prioritou starty v ERC Junior U28.

Fabian Kreim obhájil v Německu titul

23.října » eWRC.cz
U hranic s Rakouskem, a v pátek i kousek za nimi, se rozhodovalo o novopečeném šampiónovi německého soutěžního šampionátu.

Trojice jezdců si udržela šanci na německý titul

12.září » eWRC.cz
Fabian Kreim i do letošní sezóny vstoupil s tovární podporou a špičkovou Škodou Fabia R5 z dílen Raimunda Baumschlagera.

Vozy Fabia R5 zářily po světě.

1.července » Motormix
Gustavo Saba triumfoval na Rally de la República, Fabian Kreim potřetí v řadě zvítězil na Rallye Stemweder Berg, Anthony Puppo vyhrál ve dvou dnech dva podniky francouzského poháru a posádky s vozy ŠKODA FABIA R5 vybojovaly během jediného v

Fabian Kreim v Německu nemá nic jistého

27.června » eWRC.cz
Fabian Kreim před měsícem v Sasku vybojoval třetí letošní vítězství, ale lehké to letos zatím rozhodně nemá.

Tato informační stránka o Fabian Kreim zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Fabian Kreim" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes