15
new stories - click to show

Yvona Kreuzmannová

Related to

Červen ve znamení tance!

6.June » Heroine.cz
Po celý červen se uskuteční celorepublikový festival TANEC PRAHA 2022, letos již 34. ročník. Ve 25 městech a obcích ČR festival nabídne pestrý výběr toho nejzajímavějšího z tuzemské a zahraniční taneční scény.

Ministr kultury Martin Baxa se sešel se zástupci České asociace festivalů

V úterý 24. května 2022 se ministr kultury Martin Baxa a další zástupci MK ČR sešli s reprezentanty ČAF - České asociace festivalů - Michalem Schmidtem (Folkové prázdniny), prezidentem ČAF a členy prezidia Yvonou Kreuzmannovou (Tanec Praha) a Markem…

Kulatý stůl na téma financování tanečních a pohybových festivalů

Tento ročník udělování grantů na MKČR přinesl spoustu nepříjemných konfrontací jak mezi samotnými žadateli, tak mezi členy odborné komise a pracovníky MKČR.

Zašlou slávu Městských lázní Žižkov ukáže festival Open House. Z chátrající budovy z roku 1903 by mohl být Dům tance

19.May » ČRo 3 Vltava
Městské lázně u paty žižkovského Vítkova fungovaly až do 80. let. Dlouhé roky chátrající objekt bude otevřený o víkendu 21. a 22. května během festivalu Open House.

Zašlou slávu Městských lázní Žižkov ukáže Open House. Z chátrající budovy by mohl být Dům tance

19.May » ČRo
Byly to asi nejmodernější a největší lázně ve střední Evropě a v roce 1907 je navštívil i císař František Josef I. Městské lázně u paty žižkovského Vítkova fungovaly až do 80. let, pak se proměnily v divoký noční klub, který zkrachoval. Dlouhé roky …

Proč na tanec chodí tak málo lidí? Zamýšlí se Yvona Kreuzmannová, ředitelka Tance Praha

10.May » ČRo
Vyčnívá mezi umělci coby někdejší studentka ekonomie? Jak se podle ní liší či prolínají současný tanec, divadlo a cirkus? Moderuje Zuzana Vlčková.

Z tiskových zpráv: Festival TANEC PRAHA 2022 roztančí celou zemi!

8.May » i-divadlo.cz
Červen ve znamení tance! 28. 5. – 28. 6. 2022 se uskuteční tradiční, celorepublikový festival TANEC PRAHA 2022, letos již 34. ročník. Ve 25 městech a obcích ČR festival nabídne pestrý výběr toho nejzajímavějšího z tuzemské a zahraniční taneční scény…

Festival TANEC PRAHA 2022 roztančí celou zemi

Červen ve znamení tance! 28. 5. – 28. 6. 2022 se uskuteční tradiční, celorepublikový... Článek Festival TANEC PRAHA 2022 roztančí celou zemi se nejdříve objevil na Nová Večerní Praha .

Na konci května odstartuje festival TANEC PRAHA 2022

Ve dnech 24. až 26. dubna 2022 proběhla v Praze Česká taneční platforma představující výběr z tvorby tuzemských tvůrců současného tance. Není to festival jako každý jiný. Výběr devíti děl, které se během tří dnů představí, provádí dramaturgická rada…

Tato informační stránka o Yvona Kreuzmannová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yvona Kreuzmannová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes