Hana Křížková

Vztahuje se k

Workshop: Vyrobte si stříbrný šperk s designérkou Eliškou Lhotskou

Projekt Dovýroby vás zve na workshop, na kterém si vyzkoušíte profesionální šperkařské techniky a vyrobíte si vlastní stříbrný šperk! Záříjovým workshopem vás provede designérka Eliška Lhotská.

Dernisáž 28. mezinárodního bienále grafického designu Brno 2018

17.srpna » czechdesign.cz
Přijďte se 26. srpna rozloučit s uplynulým 28. bienále grafického designu Brno. Moravská galerie k této příležitosti v Uměleckoprůmyslovém muzeu připravila bohatý program.

Jiná perspektiva: Hans Kollhoff (DE)

17.srpna » czechdesign.cz
Proslulý německý architekt prof. Hans Kollhoff, který vytvořil tvář sjednoceného Berlína, budovu CHB na Postdamer Platz, přijede do Prahy. Svojí přednáškou ve čtvrtek 4. října v kině Světozor zakončí osmý ročník festivalu Den architektury.

Landscape Festival 2018

17.srpna » czechdesign.cz
Šestý ročník Landscape festivalu, který se dotýká městského veřejného prostoru a urbanizované krajiny v České republice, se po dvou letech opět vrací do Prahy. Do konce září nabídne přes 60 instalací a 10 výstav, v doprovodu debat, happeningů i mn...

Výstava o legendě české módy Haně Podolské

16.srpna » czechdesign.cz
Výstava v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze připomene nejznámější a nejoblíbenější módní salon v meziválečné české společnosti – salon Hany Podolské. Navštívit ji můžete od konce srpna až do 20. ledna 2019.

3D grafik pro Sans Souci

15.srpna » czechdesign.cz
Společnost Sans Souci se zabývá světelným designem a nyní hledá do svého pražského týmu posilu na pozici 3D grafik. Práce je vhodná pro absolventy!

Grafický designér / ilustrátor

10.srpna » czechdesign.cz
Společnost SatoshiLabs hledá kreativce zapáleného do designu, který jim pomůže s vizuály a ilustracemi všeho druhu.

Výstava soutěžních prací 2018 – Future of Europe

8.srpna » czechdesign.cz
Pražská galerie DOX pořádá výstavu soutěžních prací z mezinárodní soutěže Future of Europe. Plakáty od autorů z 11 zemí máte možnost shlédnout do konce srpna.

Konzultant/ka prodeje pro Stockist

4.srpna » czechdesign.cz
Společnost Stockist přijme do své prodejny designového nábytku v Pavilonu na Vinohradech kolegu/kolegyni na pozici konzultant prodeje.

Hana Křížková po první dietě smrděla

3.srpna » Týden.cz
V páteční repríze pořadu Tenký led Dany Morávkové přijdou na přetřes diety. Moderátorka Dana Morávková si tentokrát pozve své milé kolegy Ivu Hüttnerovou, Martina Zounara a Hanu Křížkovou. A právě Hanka se veřejně pochlubí, že jí diety absolutně n...

Průmyslový designér

1.srpna » czechdesign.cz
Naší vizí je podílet se na technologiích, které zvyšují kvalitu života. V týmu Prototypum pracujeme na projektech elektromobility, ale také na produktech z oblastí spotřební elektroniky a krypto světa. Našim cílem je přinášet smysluplná inovativní...

„Mattoni“ orli u dálnic se změnili na umělecká díla. Navrhla je studentka AVU i slavná grafička

31.července » czechdesign.cz
Od poloviny června u dálnice D1 poblíž Velkého Meziříčí už není vidět známý orel coby symbol tradiční značky minerální vody Mattoni. Dva velkoplošné reklamní nosiče s orlem zde byly nahrazeny uměleckými motivy. Jejich autorkami jsou Míla Fürstová ...
Richard Hes - Český tanečník

Tato informační stránka o Hana Křížková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Křížková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes