Hana Křížková

Vztahuje se k

Konstruktér nábytku a interiérových prvků

Firma Scenografie s.r.o. nabízí rozmanitou práci na pozici konstruktéra/ky s doplňkovou činností tvorby vizualizací a návrhů. Náplní práce bude zejména příprava dokumentace pro zakázkovou výrobu interiérů, filmové dekorace, výstavy, jednorázové re...

Backstage Talks Live: Sharp Type a Peter Biľak

Na první vídeňské akci Backstage Talks se představí Peter Biľak a zakladatelé Sharp Type. Budou diskutovat o tom, jak vést malé kreativní studio a o typografii v brandingu.

Grafik (part time)

22.října » czechdesign.cz
Pro dlouhodobou spolupráci hledá společnost Innate Displays posilu do svého týmu mladých lidí na pozici GRAFIK – PART TIME.

Interior Designer pro IKEA Praha Zličín

20.října » czechdesign.cz
Naší vizí v IKEA je „vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí". Tato vize se ale netýká jen vybavení domácnosti. Jde nám také o to, abychom přispívali k lepšímu každodennímu životu všech lidí, jejichž životy jsou spojeny s naším podniká...

Studenstská výstava dopravního designu Design! V pohybu

19.října » czechdesign.cz
Kam se bude a má ubírat transportní design? Jak jeho budoucnost vnímají studenti českých a slovenských vysokých škol? Odpovědi najdete na nejnovější výstavě v Galerii UM Design! v pohybu.

1MATR1KULACE: výstava ateliéru SKLO FUD UJEP

17.října » czechdesign.cz
Rok ateliéru Sklo „ve spárech“ studia LLEV – Marcel Mochal s asistentkou Barborou Štefánkovou a svými studenty vás srdečně zvou na vernisáž výstavy v pohybu, kterou v jejím průběhu promění studio deFORM, Adam Štěch, Milan Hlaveš a Petr Nový.

Křišťál je IN: Párty a vyhlášení výsledků Master of Crystal

17.října » czechdesign.cz
Preciosa vás zve na párty u příležitosti zahájení Designbloku spojenou s vyhlášením výsledků soutěže pro mladé designéry Master of Crystal. V české premiéře Preciosa představí také novinku – svítidlo Siren.

Výstava Tvary, barvy, pohodlí: Nábytek Jitona

17.října » czechdesign.cz
Od svého začátku Retromuseum systematicky prezentuje podniky socialistické éry, jejichž výrobky představují důležitý příspěvek k designu této epochy. Po Botaně Skuteč, respektive její značce Botas, Plastimatu Liberec a Elektro-Praze Hlinsko, výrob...

Specialista 3D tisku

16.října » czechdesign.cz
3Dees se zaměřuje na inovace v oblasti vývoje nových produktů, designu výrobků a umění pomocí 3D tisku. Nyní do svého týmu hledá specialistu 3D tisku pro sériovou výrobu a rychlé prototypování.

Interaktivní výstava Pře(d)stav si Prahu!

15.října » czechdesign.cz
Centrum města se hroutí pod náporem turistů a obchodů s matrjoškami. Ceny bytů vyhánějí obyvatele mimo město a následné dopravní zácpy zvyšují znečištění. Univerzity přerušují kontakt s městem a uzavírají se do vlastní bubliny. Takhle si Prahu nep...

Výstava Dva v jednom – Design českého a slovenského skla

15.října » czechdesign.cz
Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou vás zve na výstavu věnovanou českému a slovenskému sklu uplynulého století.

Tato informační stránka o Hana Křížková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Křížková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes