Dalibor Krutiš

Related to

Lechovické sužují obyvatelé ubytoven

Lechovice - Drobné krádeže i fyzické napadení. Obyvatele Lechovic na Znojemsku trápí chování některých lidí ze dvou tamních ubytoven pro sociálně slabé.

S dvěma promile skončil ve zdi domu

Znojmo – O štěstí, že šlo o noční dobu, kdy přelétl přes chodník a naboural do domu, může mluvit opilý řidič BMW. „Muž ze Znojemska havaroval v pátek ve tři hodiny v noci. Vše se naštěstí obešlo bez zranění.

Děti řádily v noci na chodbě domu

Znojmo – Čtveřici dětí ve věku čtrnáct až šestnáct let museli v noci na pondělí krotit znojemští strážníci. Přivolali je nájemníci jednoho z bytových domů v centru města.

Znojmo vylepší dětská hřiště

12.October » Znojemský deník
Znojmo – Doplnění klouzaček, houpaček a dalších prvků na dětská hřiště schválili na svém posledním jednání znojemští radní.

Znojmo: Obroková dostala šest nových stromů

12.October » Znojemský deník
Znojmo – Šest nových stromů vysadila k již rostoucím stromkům Městská zeleň Znojmo v ulici Obroková, tedy v okolí znojemské radnice.

V Hrušovanech otevřeli kulturní centrum

12.October » Znojemský deník
Hrušovany nad Jevišovkou – Zbrusu nové společenské centrum s velkým sálem pro koncerty, plesy a další společenské akce otevřeli představitelé Hrušovan nad Jevišovkou. „Rekonstrukce bývalého Hotelu Centrál na Náměstí Míru vyšla na šestadvacet milio...

Dozdívají díry, vsazují nová okna. Rozsáhlá oprava školy skončí až v květnu

12.October » Znojemský deník
Znojmo – Do konce tohoto týdne dozdí zedníci stavební otvory v opravované budově školy Jubilejní park. „Koncem října tam umístí nová okna a tím celý objekt uzavřou. Rozhodli jsme se, že nakonec ve třídách vyměníme linoleum, které jsme původně chtě...

Sítě pro 38 rodinných domů stály téměř dva miliony, chodník vyjde na polovinu

11.October » Znojemský deník
Tasovice – O milionech korun, které obec využívá k větším či menším opravám ve vesnici, jednali na svém posledním zasedání zastupitelé Tasovic. Schválili třeba fakturu za inženýrské sítě v lokalitě Vinohrady, kde má stát osmatřicet rodinných domů.

Nově otevřený obchvat Znojma? Paskvil, říkají řidiči

11.October » Znojemský deník
Znojmo /FOTOGALERIE/ – Silná kritika ze strany řidičů se krátce po otevření první historicky funkční části přeložky silnice první třídy číslo 38, tedy obchvatu Znojma, snesla na stavitele této dlouho očekávané silnice. Kdo si myslel, že jakkoli od...

OBRAZEM: Bývalé sklady v Šatově hyzdí nádraží. Mají zmizet

9.October » Blanenský deník
Jižní Morava - Dva správce mají budovy na železničních stanicích. Zatímco SŽDC se stará o budovy nádraží a postupně je opravuje, bývalé sklady patří Českým drahám. Některé čeká demolice. Například v Šatově.

Za obchvat bude lobbovat Onderka, slib podpory dal i Hamáček

9.October » Znojemský deník
Znojmo – Hned dva přísliby, že podpoří snahy vedení Znojma o zařazení stavby obchvatu města do zákona, který má urychlit vybrané dopravní stavby, registruje vedení Znojma. Podporu přislíbil vicepremiér Jan Hamáček a také poslanec Roman Onderka.

Tato informační stránka o Dalibor Krutiš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dalibor Krutiš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes