15
new stories - click to show

Dmitrij Krymov

Related to

27. MF Divadlo Plzeň: Up Down (No. 20)/cz

1.October » Divadelní noviny
Gratulace mezinárodnímu divadelnímu festivalu Divadlo za skvělý festival roku 2019... Na žádosti čtenářů nabízíme český překlad v neděli pouze anglicky publikovaného příspěvku do této ankety: 27. MF Divadlo Plzeň: Up & Down (No. 20).

Zběsilost žití a videa. Festival Divadlo v Plzni mučil prostitutky a podával svědectví o holokaustu

18.September » Lidovky.cz
Festival Divadlo v Plzni v neděli zakončili Maďaři a Poláci. Obě inscenace byly ukázkové – ta první předvedla, k jaké bezobsažnosti může dospět lpění na mezních prostředcích, ta druhá zase reprezentovala moderní divoký styl propojující živou herecko…

Postavy přepínají realitu. Festival v Plzni začal divadelní zprávou o Rusku

13.September » Bleskově.cz
S ironií se k ruským kulturním stereotypům vztahuje inscenace, kterou na divadelní festival v Plzni přivezla proslulá Laboratoř Dmitrije Krymova.

V Plzni odstartoval festival DIVADLO - FOTKY

12.September » QAP.cz
Ve sředu 11. září odstartoval očekávaný Mezinárodní festival DIVADLO v Plzni a nebyl zahájen ničím jiným, než inscenací Bez věna od slavného ruského režiséra Dmitrije Krymova.

Plzeň s pěnou i bez pěny (No. 1)

12.September » Divadelní noviny
Hlavní program Mezinárodního festivalu Divadlo v Plzni započala odpoledne skupina DekkaDancers, která na Malé scéně Divadla J. K. Tyla uvedla Kafkovu Proměnu a Ostrovksého Bez věna v podání moskevského divadleního souboru.

Neklasický pohled na ruskou klasiku

12.September » Novinky.cz
Společný projekt moskevského divadelního souboru Škola dramatických umění a producenta Leonida Robermana otevřel ve středu večer na scéně plzeňského Nového divadla 27. Mezinárodní festival Divadlo. Inscenace Bez věna představuje razantní pohled na r…

Jde o skvělou, prestižní akci, ale dělají ji takřka komplet Pražáci. Proč? A proč ta mlha kolem? Začíná MF Divadlo v Plzni

10.September » KrajskeListy.cz
FOTO, VIDEO Máme tiskovou zprávu, kde se říká, že festival nabídne přes padesát představení a doprovodných akcí, přiveze aktuální polské inscenace i evropské režijní provokatéry Dmitrije Krymova a Kornéla Mundruczóa. Maďarsko, Německo, Polsko, Rusko…

Bez věna (Mezinárodní festival divadlo)

10.September » Informuji.cz
Neotřelé, téměř surrealistické zpracování Ostrovského předlohy,... | Plzeň - (2019-09-11 19:00:00 - 2019-09-11 00:00:00)

Nádvořím Prazdroje voněly polévky! Konal se polévkový festival - FOTKY

1.September » QAP.cz
Už v 12. ročník Festivalu polévky Plzeň se konal v pořádném letním parnu v neděli 1. září na nádvoří Plzeňského Prazdroje. Polévky se podávaly z velkých kotlů umístěných nad ohni.

Začátek školy je tady! Jak naučit děti bezpečně se pohybovat v provozu?

1.September » QAP.cz
Z prázdnin jsou ještě plné zážitků a na ulicích pak dávají méně pozor! Ano, řeč je o dětech, kterým už v pondělí začíná škola. Poučte své děti, než vyrazí... Jak na to, radí policisté.

V Plzni probíhá sraz vozů Alfa Romeo! Podívejte se na fotky!

31.August » QAP.cz
Plzeň hostí po celý víkend celorepublikový sraz vozů Alfa Romeo. Vozy začaly do kempu Ostende v Plzni u Boleváku najíždět už v pátek. Na programu byla i spanilá jízda do Nevřeně.

Mezinárodní festival DIVADLO v Plzni nabídne až 50 představení

30.August » QAP.cz
V rámci Mezinárodního festivalu DIVADLO se butete moci těšit na nejen české, ale i zahraniční představení. Festival nabídne i inscenace evropských režijních provokatérů Dmitrije Krymova a Kornéla Mundruczóa.

Tato informační stránka o Dmitrij Krymov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dmitrij Krymov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes