Zuzana Kubišová

Vztahuje se k

Je klíčem k životnímu úspěchu schopnost odkládat uspokojení? Anebo za úspěchem stojí sociální původ?

13.června » RadioWave
Často citovaný bonbonový test říká, že malé dítě, které hned nesní nabízený bonbon, ale vydrží chvíli čekat, aby dostalo bonbony dva, v životě uspěje. Opravdu to platí?

Feministky a feministé v Chorvatsku? Hlavním úkolem je boj s násilím na ženách a za právo na potrat

16.března » RadioWave
Aktivistky z feministického kolektivu fAKTIV se domnívají, že v Chorvatsku má na zdravotní a sociální politiku příliš velký vliv katolická církev.

Proč chudí Američané jedí tak nezdravě? Junk food může být výraz lásky

16.února » RadioWave
Problém není v tom, že by chudí lidé nevěděli, že jsou některá jídla nezdravá, ale v tom, že samotný nákup takzvaného junk foodu má pozitivní symbolickou hodnotu.

„Tajil se mi dech,“ zaujali Mercedes a rybář Vágner

11.září » MEDIAR
Lokální verze kampaně Grow Up od Mercedes-Benz v Reklamní katovně o chlup zvítězila před Uberem, který se rovněž povedl. Oproti tomu "vosková" propagace MHD propadla.

Rap před soudem. Když rapuješ o vraždě, jsi vrah

27.července » RadioWave
Skládáte vlastní hudbu? Píšete si texty? A je v nich násilí? Pokud je vaším žánrem punk nebo country, jste v pohodě, ale jestli rapujete, může se vám to u amerického soudu pěkně vymstít.

„Youtubeři pořád ještě frčí.“ GoGo točil pro Axe

1.května » MEDIAR
V Zaraguze vědí, že youtubeři pořád ještě táhnou, a s kampaní pro Axe vyhráli. Bodovaly i influencerky prací pro Adidas. Slow living titulu ani zážitkové kuchyni kati na chuť nepřišli.

„Nic moc burgery, ale memy McDonald’s topka“

20.března » MEDIAR
Plakáty známého fast foodu vyvolaly u reklamních katů rozporuplné reakce. Přesto předčily Chytrou síť O2, hokejové mužstvo i mluvící oplatky a pro tento týden vítězí.

Jaká kreativa má dostat Grand Prix na Louskáčkovi?

13.března » MediaGuru
Co by měla obsahovat práce, která má být na ADC Creative Awards oceněna Grand Prix, se dozvíte v naší anketě.

Podívejte se, jak vypadají svlečení a pomalovaní kreativci z ADC

6.března » MarketingSales
Do letošní kampaně reklamní soutěže ADC Creative Awards se netradičně zapojili sami v minulosti ocenění kreativci, kteří se nechali nalíčit a nafotit na plakáty. Poznáte je?

Blíží se uzávěrka přihlášek do ADC Creative Awards 2017

21.února » iDIREKT
Přihlásit se je možné ve standardním termínu do 28. 2. 2017, případně za zvýšený poplatek v prodlouženém termínu do 15. 3. 2017. O soutěži jsme mluvili s Kateřinou Hobrlandovou a Zuzanou Kubisovou z ADC.

Takzvané zajímavé informace a co s nimi

30.prosince » Týden.cz
O knížce Kde má cvrček uši aneb Chytrej jak rádio (Radioservis, 204 str.) tady byla řeč v červenci 2015 (viz http://www.tyden.cz/rubriky/nazory/chytri-jako-radio_349980.html). Teď se objevilo její volné pokračování. Jmenuje se Proč má zebra pruhy ...

Den marketingu 2016: Kreativita a/nebo technologie? Debata řečníků otevřela hlavní téma říjnové konference Direktu.

29.září » iDIREKT
Mottem kulatého stolu byla otázka „kreativita a/nebo technologie?“. Patří mezi ty dva pojmy „a“ či „nebo“? Na to se úvodem zeptal moderátor debaty Milan Janecký z Wunderman Group.

Tato informační stránka o Zuzana Kubišová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Kubišová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes