Josef Kurka

Related to

Bára Mottlová obarvila psa kvůli party narůžovo! A to neměla dělat!

25.November » Blesk.cz
Herečka Barbora Mottlová (33) chce být za každou cenu středem pozornosti, a tak na party, která byla v růžovém stylu, vzala svého devítiměsíčního pejska Chica. A jako by to nestačilo, nastříkala ho narůžovo!

Linda Finková porušuje pravidla

18.November » Týden.cz
Ačkoli je film Terminátor: Temný osud podle informací distributora mládeži do patnácti let nepřístupný, zpěvačka Linda Finková těchto pokynů nedbala a na akční sci-fi vzala svého jedenáctiletého syna.

Josef Kůrka a jeho plány do budoucna

22.October » Móda
I účast v neobyčejně obyčejné soutěži Muž roku může změnit váš život. Stejně tak se to stalo Josefovi Kůrkovi, který od té doby ušel velký kus cesty. Zeptali jsme se ho na jeho práci, soukromý život i na to, jak se udržuje v kondici.

Show Móda a hvězdy se blíží, a bude opět zářivá. Na co se tedy můžete těšit?

16.October » e-mostecko.cz
Most - Již tento víkend, v neděli 20. října se v mosteckém divadle uskuteční další ročník velké módní show Móda a hvězdy. Na pomyslné molo, jeviště Městského divadla Most přivede hvězdy českého showbusinessu a modelingu. Slovem celou akcí provedou...

Vztah s o pět let mladším hřebcem není pro sexbombu Mottlovou problém: Partner je také nadšen!

29.September » Super.cz
Celých devět měsíců Barbora Mottlová (33) mlžila, nebo nepravdivě odpovídala na dotazy týkající se jejího vztahu s Josefem Kůrkou. Až na křtu klipu své nové písně s košilatým názvem Udělej mi to šli Bára a Pepa s pravdou ven . Mottlová nepřiznala ...

Hlavou zeď neprorazíš a klipem Mottlové hitparádu nezboříš: Potřebujeme horší kopii Lounové?

26.September » Expres.cz
Herečku Barboru Mottlovou (33) kromě epizodních rolí v seriálech a o něco větších rolích v divadelních komediích proslavila hlavně reklama na ochucený tvaroh, kde hraje naivní a patřičně „přitroublou“ blondýnku. V této poloze se jí zjevně zalíbilo...

Takhle odvázanou jste Hanu Gregorovou ještě neviděli: V kostýmu uklízečky lezla v divadle po čtyřech

25.September » Super.cz
Komedií Boeing - Boeing aneb Tři letušky v Paříži Hana Gregorová (67) odstartovala svou divadelní společnost Divadélko Radka Brzobohatého. Ve hře, kterou vdova po Radku Brzobohatém (✝79) režíruje, si také sama zahrála, a rozhodně se bylo na co dívat!

Křest klipu herečky a zpěvačky Báry Mottlové - Udělej mi to

24.September » Móda
Konečně se fanoušci a příznivci Báry Mottlové dočkali. Půvabná herečka, zpěvačka a moderátorka slavnostně pokřtila svůj první videoklip. Nechyběl Muž roku Josef Kůrka, Zdeněk Troška a mnoho dalších.

Konečně přiznali to, co jejich okolí dlouho tušilo. Sexbomba Mottlová sbalila zajíčka Kůrku

24.September » Super.cz
Křest svého nového klipu k písni s názvem Udělej mi to využila Barbora Mottlová (33) k tomu, aby konečně veřejně přiznala, že už devět měsíců randí s Josefem Kůrkou (27).

Přála bych si, aby tento vztah byl poslední a osudový, říká Mottlová

24.September » Revue iDNES.cz
Zpěvačka a herečka Barbora Mottlová (33) přiznala, že s Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou (27) tvoří pár. Dosud o svém vztahu jen mlžili, ještě na jaře tvrdili, že jsou jen kamarádi. V pondělí oba dorazili na křest klipu zpěvaččiny písničky Udělej mi...

Youtuberky už vytvářejí i oční stíny! Češku kvůli tomu oslovila britská značka

9.September » Jo magazín
Britská značka Makeup Revolution poprvé v historii oslovila českou youtuberku ke spolupráci. Vybrala si populární Petru Vančurovou alias Petru LovelyHair. Díky [...] Více ... Zdroj

Vzájemná přitažlivost by se dala krájet: Sexbomba Mottlová se nemohla odtrhnout od bradavek Muže roku

6.September » Super.cz
Přestože se stal Mužem roku již před třemi lety, nepolevil a stále se může pyšnit namakanou figurou. Charismatický Josef Kůrka se živí nejen jako trenér a model, čas od času mu do klína spadne i menší rolička a objeví se před kamerou.

Tato informační stránka o Josef Kurka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Kurka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes