Libor Staněk Kvak

Vztahuje se k

V Krnově zahájili deratizace v kanalizaci

Pracovníci Krnovských vodovodů a kanalizací KVaK zahájili podzimní etapu deratizace. Důvodem je zvýšený výskyt potkanů. „K tomuto zjištění jsme dospěli vlastním pozorováním a také na základě upozornění občanů.

Krnov má nejlevnější vodu, chystá se zdražit jen mírně

Společnost Krnovské vodovody a kanalizace (KVaK), s.r.o., oznámila, že od Nového roku dojde k navýšení ceny stočného o 60 haléřů.

Stočné se mírně zvýší

19.listopadu » Krnov
Společnost Krnovské vodovody a kanalizace (KVaK), s.r.o., oznámila, že od Nového roku dojde k navýšení ceny stočného o 60 haléřů. Za kubík vody tak odběratelé zaplatí 48,42 korun a náklady na průměrnou domácnost se zvýší zhruba o 100 až 150 korun ...

Několik novinek na krnovském hřbitově

Návštěvníci krnovského hřbitova, kteří byli uctít památku zesnulých, si jistě všimli nových ozdobných litinových výtokových stojanů.

Na hřbitově finišuje výstavba vodovodu

13.listopadu » Krnov
Návštěvníci hřbitova, kteří v minulých dnech byli uctít památku zesnulých, si jistě všimli novinky – ozdobných litinových výtokových stojanů. Jsou součástí nového vodovodu, který za 750 tisíc korun na hřbitově buduje společnost Krnovské vodovody a...

Na hřbitově finišuje výstavba vodovodu

2.listopadu » Krnov
Návštěvníci hřbitova, kteří v minulých dnech byli uctít památku zesnulých, si jistě všimli novinky – ozdobných litinových výtokových stojanů. Jsou součástí nového vodovodu, který za 750 tisíc korun na hřbitově buduje společnost Krnovské vodovody a...

Výroba pitné vody v Krnově závisí na dvou zdrojích

Město Krnov je zásobováno pitnou vodou ze dvou zdrojů podzemní vody, a to z prameniště v Kosteleci a z území kolem úpravny vody Zlatá Opavice. Kostelec slouží také k zásobování sousední obce Brantice.

Zastupitele čeká ožehavé téma. KVaK

Přesně před rokem otřásala politickou scénou kauza Krnovských vodovodů a kanalizací (KVaK). Ve středu se krnovští zastupitelé ohlédnou za bouřlivým rokem 2016 ve KVaK.

Krnovská voda podražila, i tak je nejlevnější

V Jeseníku cena vodného a stočného přesáhla 70 korun za kubík, v Bruntále činí 66,56 koruny. V Šumperku lidé platí 83,60 koruny. Srovnatelné město Krnov má od ledna kubík vody za 47,72 koruny. Průměrná cena vody v České republice je 81 korun za me...

Povinné chlorování vody ze zákona? Pověra

21.prosince » Deník.cz
Krnov - „Musíme ze zákona o vodovodech chlorovat," řekl České televizi jednatel Krnovských vodovodů a kanalizací (KVaK) Libor Staněk. Podle hygienika Františka Kožíška jde o nepravdivou informaci. Chlor není třeba.

Povinné chlorování vody ze zákona? Pověra

„Musíme ze zákona o vodovodech chlorovat," řekl České televizi jednatel Krnovských vodovodů a kanalizací (KVaK) Libor Staněk. Podle hygienika Františka Kožíška jde o nepravdivou informaci. Chlor není třeba.

Ve vodě přibylo chlóru, ale je nezávadná

Krnované jsou hrdí na to, že jim z kohoutků teče mimořádně kvalitní téměř kojenecká voda. Proto měla velký ohlas zpráva, že v lokalitě ulice Maxima Gorkého voda něčím zapáchá.

Tato informační stránka o Libor Staněk Kvak zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Libor Staněk Kvak" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes