Pavel Kvarda

Vztahuje se k

Draci poprvé v baseballovém finále porazili Arrows

1.října » Sport.cz
Draci Brno ve finále baseballové extraligy poprvé porazili Arrows Ostrava a snížili stav série na 1:2. Obhájci titulu po porážkách 5:7 z Brna a 3:4 z Ostravy nedovolili při návratu na domácí hřiště soupeři skórovat a zvítězili 4:0. Čtvrtý zápas se...

Draci vyhráli v EP v zápase o udržení nad Amsterdamem

9.června » Sport.cz
Draci Brno dosáhli v Evropském poháru baseballistů v Rotterdamu na první výhru. V zápase o udržení porazili Amsterodam 8:0 a zajistili tím českému mistrovi účast v elitní klubové soutěži i v příštím ročníku. K úspěchu Drakům výrazně pomohly dvě am...

Draky po třetí prohře v Evropském poháru čeká boj o udržení

8.června » Sport.cz
Draci Brno prohráli ve třetím zápase na Evropském poháru baseballistů v Rotterdamu se San Marinem 11:12. Ve skupině nevybojovali ani na jednu výhru a čeká je boj o udržení.

Týmy v baseballové extralize sázejí na zahraniční nadhazovače

28.března » Sport.cz
Draci Brno jsou favority baseballové extraligy, která startuje v pátek, den po zahajovacím dnu zámořské MLB. A z kolébky pálkového sportu USA bude letos v Česku k vidění řada nadhazovačů.

Draci Brno mají 21. baseballový titul

30.září » Sport.cz
Draci Brno získali 21. titul mistra baseballové extraligy. Ve čtvrtém zápase finálové série zvítězili na hřišti Arrows Ostrava 6:5 a celkově vyhráli 3:1. Ostravský celek neuspěl ve finále ani na pátý pokus.

Tato informační stránka o Pavel Kvarda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Kvarda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes