Marek Kyjovský

Vztahuje se k

Domov pro seniory Korýtko má nového ředitele

Ostravský domov Korýtko má nového ředitele. Po odvolání Marka Kyjovského dočasně vedl dům pro seniory Vojtěch Curylo. Teď už ředitelský post převzal Jan Seidler, který přichází z Krnova.

Domov Korýtko má nového ředitele

27.července » Moravskoslezský deník
Domov seniorů v Ostravě-Zábřehu bude mít brzy nového ředitele. Už třetího v průběhu několika měsíců.

Ostrava: Ředitel Domova Korýtko byl odvolán

Rada města Ostravy rozhodla na svém jednání 28. února o odvolání Marka Kyjovského z funkce ředitele Domova Korýtko. Zároveň jmenovala do funkce ředitele Domova Korýtko Vojtěcha Curyla, který zařízení povede od 1. 3. do ukončení výběrového řízení a...

Ředitel Domova Korýtko byl odvolán

1.března » Ostrava
Rada města Ostravy rozhodla na svém jednání 28. února o odvolání Marka Kyjovského z funkce ředitele Domova Korýtko. Zároveň jmenovala do funkce ředitele Domova Korýtko Vojtěcha Curyla, který zařízení povede od 1. 3. do ukončení výběrového řízení a...

Ředitel Domova Korýtko končí. Rada města dnes rozhodla o jeho odvolání

Rada města Ostravy na svém úterní zasedání rozhodla o odvolání Marka Kyjovského z pozice ředitele domova pro seniory Korýtko v Ostravě-Zábřehu. Dočasně jej nahradí Vojtěch Curylo.

Ostravští radní odvolali ředitele Domova Korýtko

28.února » Ostrava-Online.cz
OSTRAVA - Rada města na svém dnešním jednání rozhodla o odvolání Marka Kyjovského z funkce ředitele Domova Korýtko.

Když nebudu mlčet, práci v oboru už nenajdu, vyhrožoval mi ředitel Korýtka

/DENÍK SLEDUJE, FOTOGALERIE/ Téma Deníku o podivných praktikách vedení Domova pro seniory Korýtko v Ostravě-Zábřehu nadále vzbuzuje rozruch. Dokonce takový, že domovem se šířila poplašná zpráva o hromadné čistce v naší redakci.

Šokující svědectví z Korýtka! Udrží si dosavadní ředitel místo?

Článek o domově pro seniory Korýtko v Ostravě-Zábřehu, který Deník zveřejnil 12. ledna, mnozí čtenáři označují jako píchnutí do vosího hnízda. Redakci se postupně přihlásila řada lidí se znepokojivými informacemi o tragickém řízení ústavu ředitele...

Korýtko: rekonstrukce schválena, pochybnosti zůstávají

/VIZUALIZACE/ Po sedmi letech se domov pro seniory v Ostravě-Zábřehu konečně dočká tolikrát odkládané rekonstrukce. Opravy ale nepřebijí to, co se děje uvnitř domova.

Tato informační stránka o Marek Kyjovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Kyjovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes