Jiří Kymla

Vztahuje se k

Rozšířenou skládku na komunální odpad u Votic slavnostně otevřeli

13.prosince » Benešovský deník
Vlašim - Komunální odpad z Voticka, Sedlčanska, Sedlecka, Mladovožicka i Bechyňska bude ještě minimálně osm let kam vozit. A to díky rozšíření dosavadní skládky u Votic, kde během tří měsíců vznikly dva nové boxy k uskladnění odpadu.

Vodu z kohoutku už mohou ve Votících pít

Votice – Opatření, kvůli kontaminaci vody z městského řádu, které vstoupilo v platnost v pátek 7. dubna, skončilo ve čtvrtek 13. dubna.

Votice zbrojí posyp na hrozící ledovku

Votice – Čtyři dny nemuseli pracovníci firmy Compag, která zajištuje ve městě a okolních obcích zimní údržbu, s radlicemi a sypači vyjíždět. „Právě jsme dostali varování před hrozící ledovkou a připravujeme sypače na výjezd," řekl v pondělí 30. le...

Zima udeřila, technika a posypy jsou připravené

9.listopadu » Benešovský deník
Benešov – Pořadí, v jakém bude odstraňovaný sníh z vozovek, chodníků a veřejných prostranství ve městě je detailně stanovené nařízením radnice, které se pro každé zimní období aktualizuje. V noci z úterý 8. listopadu na středu 9. listopadu napadlo...

Tato informační stránka o Jiří Kymla zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Kymla" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes