15
new stories - click to show

Tereza Lášková

Related to

Mnichovská dohoda a úmrtí Jamese Deana – Stalo se

19:03 » fZone.cz
Připomeneme si, co se stalo před začátkem druhé světové války. Představitelé Německa, Velké Británie, Francie a Itálie podepsali Mnichovskou dohodu, čímž si Německo přivlastnilo Sudety. A v tomto týdnu také zemřel při autonehodě herec James Dean.

Samsung spouští evropskou iniciativu zaměřenou na trénink videoher

12:55 » mobilenet.cz
Nový web a kanál na YouTube nabízí odborné rady a tipy od hvězd herního světa i od vývojářů, uživatelé se budou moci i přednostně seznámit s novými produkty

Závěrečnou řadu seriálu Koruna uvidíme ještě letos

9:20 » fZone.cz
Závěrečná řada by měla být uvedena ještě letos. Šestá řada se bude týkat úmrtí princezny Diany. Diváci uvidí svatbu prince Charlese s Camillou Parker-Bowlesovou nebo seznámení prince Williema s Kate Middleton.

Vybíráme nejlepší pomocníky pro zdraví

27.September » fZone.cz
V dnešním článku se zaměříme na domácí pomocníky pro lepší zdraví. Ve výběru se zaměříme jak na bolesti svalů a kloubů, tak na čištění zubů a měření teploty.

Antarktický led dosáhl rekordního minima a arktický led na tom není o moc lépe

27.September » fZone.cz
Arktický led dosáhl šestého nejnižšího minima od satelitních záznamů. Antarktický led od roku 2014 ubývá a letos jej bylo 10. září rekordně nejméně. Úbytek ledu na obou pólech se děje v důsledku globálního oteplování.

Dnes se po více jak roce vrátí tříčlenná posádka z ISS na Zemi

27.September » fZone.cz
Dva kosmonauti a jeden astronaut se odpojili od ISS před desátou hodinou středoevropského času. NASA bude živě vysílat přistání od 12:00 SELČ. Posádka dopadne do kazašské stepi po 371 dnech ve vesmíru.

Xiaomi 13T se v prvních dnech pořádně vyplatí, dostanete tablet i hodinky zdarma

26.September » mobilenet.cz
Novinky Xiaomi 13T a 13T Pro jsou tady. Vůbec nejpopulárnější smartphone od Xiaomi přichází v nové verzi a opět má čím zaujmout. Kromě skvělé výbavy k němu v prvních dnech prodeje získáte zdarma tablet Redmi Pad SE a náramek Band 7 Pro. Speciálně u …

Jaké filmy a seriály sledují Češi? – To nejlepší z Netflixu

26.September » fZone.cz
Dnes se podíváme na nejsledovanější filmy a seriály na Netflixu. Nejsledovanějším snímkem je aktuálně snímek Láska na první pohled.

Mise Chandrayaan 3 je nejspíše u konce. Komunikace se nepodařila navázat

26.September » fZone.cz
ISRO se pokouší s landerem i roverem spojit od 22. září. Přístroje nejspíše nepřežily mrazivé teploty, které během lunární noci nastaly. Agentura se bude pokoušet navázat spojení i nadále.

Netflix vydal první ukázku z reálné Hry na oliheň

26.September » fZone.cz
456 účastníků bude soutěžit o 4,56 milionů dolarů (105 milionů korun). Zvítězí pouze jeden soutěžící. Netflix Squid Game: The Challenge uvede 22. listopadu.

Kapsle se vzorkem asteroidu dorazila do Houstonu

26.September » fZone.cz
Dopravena tam byla pomocí letadla US Air Force C-17. Nyní budou vzorky vyndány a rozděleny. NASA bude 11. října vysílat živě první snímky vzorků.

Fujifilm uvede na trh kompaktní digitální fotoaparát Instax Pal

26.September » fZone.cz
Jedná se o první produkt značky Instax, který pouze fotografuje. Kompaktní digitální fotoaparát odesílá fotografie přes Bluetooth 1 přímo do vašeho telefonu. Snímky můžete vytisknou pomocí jakékoli tiskárny z řady Instax Link nebo pomocí instantních…
Alan Alda - Americký herec, režisér a scenárista

Tato informační stránka o Tereza Lášková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Lášková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes