nových článků - klikněte pro zobrazení

Alexandr Legkov

Tour de Ski: Ruska si vyjela přes milion, pro druhý triumf si doběhl Nor Klaebo

4.ledna » iSport.cz
Nor Johannes Hösflot Klaebo a Ruska Natalja Něprjajevová vyhráli šestnáctý ročník Tour de Ski v běhu na lyžích. Nejlepší český výsledek zaznamenala po šesti etapách sedmadvacátá Kateřina Janatová, Michal Novák byl o místo horší. Závěrečné stoupání d…

Tour de Ski: první ruská vítězka si vyjela přes milion, Janatová 27.

Natalja Něprjajevová vyhrála jako první ruská běžkyně na lyžích etapovou Tour de Ski. Jediná Češka v cíli Kateřina Janatová skončila sedmadvacátá. Závěrečné stoupání do sjezdovky na hoře Alpe Cermis ovládla Norka Heidi Wengová.

Mladíci v odvetě s Ruskem propadli, zlomily je vlastní přesilovky

9.října » Hokej.cz
Výsledek bitvy hokejových reprezentací do 18 let s Ruskem nemohl být v sobotu ani zdaleka tím nejdůležitějším, přesto mrzí. Češi v odvetě na favorita tentokrát vůbec nestačili a padli jasně 1:5.

Laufy už ne. Černousov chce jezdit za Švýcarsko ve Světovém poháru

3.června » iDNES.cz
Čtyři roky se věnoval dálkovým běhům, při nichž nastupoval za tým Lukáše Bauera, teď se chce ruský lyžař Ilja Černousov vrátit mezi elitu do Světového poháru. Bronzový medailista z olympijských her a mistrovství světa by oblékl švýcarskou kombinézu …

Tato informační stránka o Alexandr Legkov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Legkov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes