nových článků - klikněte pro zobrazení

Marián Ligda

Odvety ve velkém zlínském stylu, sledge hokejisté kanárem vyřadili Spartu

19.února » Zlin.cz
Proti oslabenému soupeři se Zlínští chopili od úvodního vhazování iniciativy, soupeře přestříleli 35:3 a celkově mu nadělili kanára. O čtyři góly se postaral Zdeněk Hábl, po jednom uspěl Marian Ligda a Miroslav Zdražil.

Sledge hokejisté Zlína na závěr porazili Ostravu, do play-out půjdou ze sedmého místa

23.ledna » Zlin.cz
V duelu s Ostravou byli Ševci po celé utkání nastěhovaní před ostravským brankářem Kudelou, na začátku třetí třetiny měli střeleckou převahu 27:2, jenomže prohrávali 0:2! Dvakrát zlínské obraně pláchl kapitán Flamingos Hečko a překonal Matouška.

Motor – Sparta 0:27, 16 bodů Ohara! Mistr zastavil Mustangy a opět vede

13.listopadu » Hokej.cz
Para hokejová liga o víkendu ukrojila další dva dílky ze základní části. Poprvé v sezoně vyšly naprázdno Pardubice, které ve šlágru podlehly Karlovým Varům a pustily je zpátky do čela tabulky.

Sledge hokejisté Zlína zůstávají předposlední, proti Olomouci ale předvedli výkon jako ze zlatých časů

13.listopadu » Zlin.cz
Zatímco v sobotu v rozmezí od 12. do 18. minuty dostali Zlínští čtyři góly a čestnou branku vstřelili zásluhou Ferenčíka až pět minut před koncem, v neděli se psal úplně jiný příběh.

Zlínští sledge hokejisté těsně nestačili na Němci vedené Pardubice

17.října » Zlin.cz
Zlín poprvé v sezoně mohl využít služeb Martina Joppy, oproti tomu stále scházel zraněný kapitán Marian Ligda. Domácím vyšel vstup do utkání, kdy právě první jmenovaný chytrým řešením připravil prázdnou branku Zdeňku Háblovi – 1:0.

Není kam uhnout! Zlín pojede do Karlových Varů zdramatizovat finálovou sérii

18.března » Zlin.cz
Zlínští sledge hokejisté mají na svém kontě šest českých titulů a dvě zlata z prestižních evropských turnajů. V pěti z osmi případů však museli Zlínští otáčet nepříznivý vývoj.

Zlín smetl Olomouc a letí do finále, kde se utká s Karlovými Vary

Série hraná na dvě vítězná utkání začne ve Zlíně 4. března v 15:30, venku se bude hrát o dva týdny později v sobotu 18. a případně 19. března. Zlínský trenér Tomáš Sedláček mohl poprvé v sezoně uvítat téměř kompletní sestavu, po zranění zkraje listo…

Kalamitě navzdory. Uragán v první třetině rozhodl, úvodní semifinále patří Zlínu!

6.února » Zlin.cz
Parta okolo kapitána Ligdy celkově vyhrála páté utkání v řadě. Série hranou na dvě vítězná utkání mohou Zlínští ukončit v domácím utkání za dva týdny, v sobotu 18.

Brankář Pastucha vychytal dvě nuly, sledge hokejisté slaví dvě vysoké výhry

9.ledna » Zlin.cz
„Body jsme potřebovali, nebylo jiné cesty. Nový rok jsme začali dobře, dostali jsme se na dobrou vlnu, v týmu teď cítím pohodu. A to pak hokej hrát umíme, což jsme ukázali.

Sledge hokejisté Zlína vyhráli počtvrté v řadě, v Havířově fotbalově 1:0

24.října » Zlin.cz
Ani úspěšná šňůra sice v tabulce neznamenala posun ze čtvrtého místa výše, na páté Pardubice už ale Zlínští mají náskok sedmi bodů. Liga pokračuje za dva týdny, o víkendu 5.

Hořké loučení Krupičky a Raula. Drtivý finiš para hokejistů k bronzu nevedl

30.září » Hokej.cz
Čeští para hokejisté zakončili IPH Cup porážkou. V porubské RT TORAX Areně přes drtivý finiš podlehli v souboji o třetí místo výběru složenému z hráčů Slovenska, Norska a Německa 2:3 a končí čtvrtí.

Para hokejisté startují sezonu. Titul obhajují Karlovy Vary

9.září » Hokej.cz
Další ročník České para hokejové ligy klepe na dveře. Jeho úvodní kola budou odehrána o tomto víkendu. Tedy 10. a 11. září.