LovKapra.com

Description:

Vše o sportovním lovu kapra. Informace ze světa kaprařiny.

URL:

http://www.lovkapra.com

Catalog:

Lifestyle → Hobby

Publishes:

3 items/month

Fenomenální úspěch! Prestižní závod v lovu kaprů IBCC 2020 vyhrál tým Mikbaits & Moraviafishing.cz!

19:58
Podívejte se na celkové výsledky mezinárodního kaprařského závodu IBCC 2020 v přehledném článku. Celý příspěvek Fenomenální úspěch! Prestižní závod v lovu kaprů IBCC 2020 vyhrál tým Mikbaits & Moraviafishing.cz! je k přečtení na LovKapra.com .

Video: Carp Show IX. Trailer

26.October
Trailer k nově připravovanému dílu pořadu Carp Show . Tentokrát jsme řádili na v.n. Nové Mlýny . Celý příspěvek Video: Carp Show IX. Trailer je k přečtení na LovKapra.com .

Video: Takhle to vypadá pod vodou, když berou kapři nástrahy!

17.October
Tohle video opravdu stojí za to! Podívejte se na kompilaci podvodních záběrů v top kvalitě. Celý příspěvek Video: Takhle to vypadá pod vodou, když berou kapři nástrahy! je k přečtení na LovKapra.com .

NOVINKA: Tripody Delphin TPX3 BlackWay a TPX3 Silver

17.October
Tripod Delphin TPX můžeme klidně označit za příbuzného dnes už legendárního rodpodu RPX. Podobně jako v případě RPX nebyly ani při TPX použity žádné plastové části. Celý příspěvek NOVINKA: Tripody Delphin TPX3 BlackWay a TPX3 Silver je k přečtení na LovKapra.com .

Niekoľko postrehov k jesennému rybolovu

15.October
Mnohí rybári považujú jeseň za jedno z najkrajších období na ryby. Vedie nás k tomu viacero faktorov. Celý příspěvek Niekoľko postrehov k jesennému rybolovu je k přečtení na LovKapra.com .

Nové kaprové navijáky Delphin INOX

12.October
Delphin INOX představuje řadu kaprařských navijáků, které už na první pohled zaujmou svým tmavošedým matným provedením s lesklými černými prvky. Celý příspěvek Nové kaprové navijáky Delphin INOX je k přečtení na LovKapra.com .

NOVINKA: Luxusní karbonové vrhací tyče Delphin za super cenu!

11.October
Značka Delphin uvedla na trh nové a luxusně zpracované vrhací tyče na boilies. Celý příspěvek NOVINKA: Luxusní karbonové vrhací tyče Delphin za super cenu! je k přečtení na LovKapra.com .

Kšiltovky a čepice Giants Fishing – Novinka 2021!

10.October
Je to tu!✅ Nová řada stylových kšiltovek a hřejivých zimních čepic. Celý příspěvek Kšiltovky a čepice Giants Fishing – Novinka 2021! je k přečtení na LovKapra.com .

Miestne vody

10.October
V dnešnej uponáhľanej dobe sa každý snaží chytiť za čo najkratší čas čo najväčšiu rybu. Mnoho krát bohužiaľ nejde ani o cennosť ryby, ale iba o kila. Celý příspěvek Miestne vody je k přečtení na LovKapra.com .

Video: Carp Time 2020/1 (Prague Road Trip)

5.October
Po dlouhé době je tu nový díl kaprařského pořadu Carp Time! Pořadem vás provedou David Fořt a Jakub Fabian. Celý příspěvek Video: Carp Time 2020/1 (Prague Road Trip) je k přečtení na LovKapra.com .
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes