Tomáš Lukavský

Vztahuje se k

Flétna pod polštářem. Takto usínají černobylské děti na ozdravném táboře v podhůří Jeseníků

25.července » Olomoucká Drbna
Dodržovat pitný režim, hrát si na čerstvém horském vzduchu, hrát na flétnu, vyřádit se v bazénu a vyjíždět na výlety. Zdánlivě obyčejné záležitosti jsou pro některé děti z ukrajinské oblasti zasažené černobylskou havárií jako sen. Splní si ho v po...

Ozdravný pobyt dětí českých krajanů v podhůří Jeseníků

19.července » i-RU.cz
Ozdravné pobyty dětí českých krajanů žijících na Ukrajině v oblastech postižených černobylskou jadernou havárií je projekt Česko-ruské společnosti, z. s. (ČRS).

Děti krajanů z Ukrajiny si v Oskavě připomněly Karla IV. i olympiádu

16.srpna » Rádio Praha
Děti českých krajanů z Ukrajiny se opět sešly v Jeseníkách na ozdravném pobytu. V Oskavě, v jednom z nejčistších prostředí ve střední Evropě, strávily skoro celý červenec. Děti žijí v oblastech, které postihla havárie v Černobylu. Záštitu nad ozdr...

Ozdravný pobyt dětí českých krajanů ve Václavově 2016

19.července » i-RU.cz
Česko ruská společnost (ČRS) připravila s podporou Ministerstva zdravotnictví ČR tradiční letní pobyt dětí českých krajanů žíjících na Ukrajině v oblastech postižených černobylskou havárií.

Tato informační stránka o Tomáš Lukavský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Lukavský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes