Martina Lžičařová

Vztahuje se k

Chalupa v horách aneb nefalšovaná romantika

2.března » Dům a byt
Magdalena s Danielem se ještě dnes diví, jaký spád dostalo pořízení jejich chalupy. Přijeli do Studeného, malé vsi nedaleko Jablonného nad Orlicí, a sotva zaparkovali, už k nim běžel nějaký muž: „Tady máte klíče, běžte se podívat!“

Tajuplná zahrada

19.října » Novinky.cz
Svou zahradu, trochu tajuplnou a hodně romantickou, koncipoval Miloš Vinš jako obraz. V jeho středu leží jezírko se zvlněnými břehy, rámují ho jehličnany a listnáče mnoha barev, tvarů a textur. Na každém kroku je co objevovat a také je možné v zel...

Chalupa s ohnivým srdcem

19.prosince » Dům a byt
Alice a Slávek si zelenobílou roubenku dali k dvacátému výročí svatby. O žádný parádní dárek ale nešlo, protože chalupa byla ve stavu „zbořit“.

Pěstujeme bylinky

14.července » Novinky.cz
Není nad chleba s máslem posypaný čerstvě sklizenou pažitkou nebo džbán vody ovoněný meduňkou či mátou! Pokud vám ovšem zmiňované bylinky rostou někde u domu a stačí pro ně jen vyběhnout.

Domek pro vozíčkáře

11.července » Dům a byt
Domek Markéty a Romana leží jen pár kilometrů od Zlína. Prošel rozsáhlou rekonstrukcí a jeho majitelé si na pobyt v něm teprve zvykají.
Přemek Podlaha - Televizní moderátor

Tato informační stránka o Martina Lžičařová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martina Lžičařová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes