15
new stories - click to show

Marcel Mácha

Related to

V Anglii jsme poznali jiný svět, vzpomíná Mácha na konfrontaci s Aston Villou

26.April » Deník.cz
Zápas kariéry, splněný sen, zážitek na celý život. Tak vzpomíná na zřejmě historicky neslavnější dvojutkání s Aston Villou, které se v červenci roku 2000 odehrálo v rámci Intertoto Cupu, příbramský Marcel Mácha. „Bylo to hezké, ale už je to dvacet...

Podvody v autoškolách na severu Moravy: Majitelé prý účtovali úřadu práce jízdy, ty se nekonaly

1.October » Blesk.cz
V pořádných problémech jsou Iveta G. (54) a manželé Blanka G. (37) s Tomášem G. (53), všichni šéfové velkých moravskoslezských autoškol. Měli od úřadu práce inkasovat téměř dva miliony korun za rekvalifikační kurzy, ale s klienty praktické jízdy n...

Kradli totožnost a napůjčovali si miliony: Vinni! Rozsudek na 155 stránek četlo speciální zařízení

29.July » 24zpravy.com
Případ se po soudech táhne pět let. Organizovaná skupina osmi mužů ve věku 35 až 47 let zaútočila téměř 300 krát.„Muži zneužili osobní údaje na internetu k vırobě falešnıch dokladů. Ty byly použity k internetovım půjčkám, aniž by peníze byly..

Kradli totožnost a napůjčovali si miliony: Vinni! Rozsudek na 155 stránek četlo speciální zařízení

29.July » Blesk.cz
To se jen tak nevidí! Tři ze skupiny osmi mužů obžalovaných z úvěrových podvodů si v pondělí přišli ke Krajskému soudu v Ostravě vyslechnout rozsudek, který má 155 stran! Jsou vinni, výši trestu si vyslechnou až ve středu.

Tato informační stránka o Marcel Mácha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcel Mácha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes