15
new stories - click to show

Romana Macová

Related to

Ústí chce nakupovat šest desítek bytů ročně. Nabídne je mladým lidem i seniorům

22.October » Deník.cz
Bytů je dostatek. Potíž je s jejich dostupností. Ne každý si totiž může dovolit koupit vlastní nemovitost. Vysoké ceny bytů i jejich pronájmů jsou v Ústí nad Labem běžné nejen ve čtvrtích považovaných za „luxusní“, jako je Klíše či Bukov, ale i na...

Rekonstrukce opěrné zdi sesuvu na Čertovce bude trvat déle a prodraží se

1.October » Ústecký deník
Oprava opěrné zdi udržující svah Čertovka ve Vaňově se protáhne a prodraží. Odborná firma tu vyměňuje už nevyhovující kotvení zdi a opravuje porušené skořepiny její konstrukce. Zároveň mají osadit k měření kotevních sil nové dynamometry.

Hlídejte si pejsky a malé děti. V centru Ústí začala plošná deratizace

24.September » Ústecký deník
Hejna potkanů obtěžující v centru města by mohla trochu polevit. Ústecký deník na problém upozornil začátkem března, kdy se na redakci obrátila šestnáctiletá Ústečanka Patricie s fotografiemi a videem dokumentujícím tento problém.

Ústí nad Labem začne dražit nepojízdné autovraky z ulic města

22.September » ČRo Sever
Ústí nad Labem dá do aukce první nepojízdná auta, která nechali úředníci odtáhnout z ulic města. Rozhodla o tom městská rada, která už vybrala i dražební firmu.

Další re-use centrum otevřelo nově v Teplicích

7.June » Odpady iHNed.cz
Místo, kam mohou lidé nosit nepotřebné věci pro další využití, je v areálu sběrného dvora v Úprkově ulici. Smyslem re-use pointu je dát věcem druhou šanci a předcházet vzniku odpadů, řekl primátor města Hynek Hanza (ODS).

Ústí chce přestavět vaňovský cukrovar. Bude jednat o jeho odkoupení

V místo, kde se budou setkávat inovace s kreativitou, uměním a technologiemi, by chtělo proměnit město Ústí nad Labem bývalý cukrovar ve Vaňově.

Ústí opět zaplatí prvňákům pomůcky za dva tisíce korun

Příspěvek ve výši dva tisíce korun pro každého prvňáčka, který chodí do základní školy zřizované městem, opět schválili radní v Ústí nad Labem.

Město Ústí chce mít nové moderní logo. Svůj návrh může poslat kdokoliv

Aktuálně používané logo Města Ústí nad Labem, které se skládá z grafického symbolu řek Labe a Bílina v modré barvě a textu internetové adresy v červeném poli, již podle vedení Ústí n. L. neodpovídá aktuálním potřebám města v oblasti prezentace. Pr...

Ústí přispělo školám z vyloučených lokalit. Dostanou přes tři miliony korun

7.April » Ústecký deník
Město Ústí rozdělí finance základním školám v Předlicích, Krásném Březně a Mojžíři, kam docházejí děti ze sociálně vyloučených lokalit. Učitelé se tu setkávají se záškoláctvím, nevychovaností a neochotou rodičů spolupracovat. Na druhou stranu prý ...

Cyklobusy opět vyjedou na začátku dubna. Zastaví i v Chlumci

30.March » Chlumec
Milovníci cyklistiky a přírody se už mohou těšit na letošní zahájení provozu cyklobusových linek číslo 20 a 21. Jak informovala mluvčí ústeckého magistrátu Romana Macová, cyklobusové linky 20 a 21 se rozjedou do nové sezony v sobotu 2.dubna. "Tras...

Cyklobusy opět vyjedou na začátku dubna. Zastaví i v Chlumci

29.March » Ústecký deník
Milovníci cyklistiky a přírody se už mohou těšit na letošní zahájení provozu cyklobusových linek číslo 20 a 21. Do startu služby zbývá pět týdnů.

Tato informační stránka o Romana Macová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Romana Macová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes