Kristina Maděričová

Vztahuje se k

Krutý osud českých zpěvaček a hereček: Oponu zatáhla rakovina!

17.listopadu » Aha!
Ladislava Kozderková, Zuzana Navarová, Zuzana Dřízhalová, Kristina Maděričová, Dana Vávrová. Všechny tyto ženy spojují dvě věci. Měly neuvěřitelný talent, ale odešly moc brzy…

Maděrič o smrti neteře Kristiny: Věděla, že zemře. Nechala tomu volný průchod...

21.června » Blesk.cz
Zpráva o smrti neteře ho zasáhla. Herec Mojmír Maděrič (60) přišel o blízkého člověka. Kristina Maděričová-Beranová zemřela na rakovinu a herec tomu stále nemůže uvěřit.

Mojmír Maděrič (60) zpověď o smrti neteře (†45): Pořád tomu nemůžu uvěřit!

21.června » Aha!
Vyrovnat se se smrtí blízkého člověka je těžké. Mojmír Maděrič (60) přiznává, že se mu to nedaří a hrozné zprávě o smrti své neteře, herečky Kristiny Maděričové-Beranové (†45), stále nemůže uvěřit.

Zemřela Kristina Maděričová – Beranová

20.června » Divadlo.cz
Zemřela dlouholetá herečka Divadla Na zábradlí a členka divadelního souboru Buchty a loutky Kristina Maděričová – Beranová. Bylo jí 45 let.

Mojmír Maděrič v slzách: Jeho neteř Kateřina (†45) podlehla rakovině! Léčbu odmítla

19.června » Blesk.cz
Oblíbený televizní a divadelní herec Mojmír Maděrič (60) je v slzách. Jeho neteř herečka Kristina Maděričová - Beranová (+45) podlehla zhoubné nemoci. Nešla na chemoterapii a léčila se alternativně.
Ivan Lupták - Český divadelní herec
Igor Chmela - Český herec

Tato informační stránka o Kristina Maděričová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kristina Maděričová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes