Petr Málek

Related to

Topí si, čím se dá. Lidi bez domova prověřily první mrazy

6.December » Deník.cz
Začátek prosince s sebou přinesl mrazivé noci a denní teploty těsně nad nulou. Život lidí na ulici není žádné peříčko ani v letním období. V zimě se pak často mění doslova v boj o přežití.

Na silnici mezi Bílinou a Mostem se bouralo. V místě se tvoří dlouhé kolony

4.December » Mostecký deník
K dopravní nehodě tří aut došlo ve středu 4. prosince před 13. hodinou na silnici z Mostu do Bíliny, mezi odbočkou na Liběšice a Kyselkou.

Náhlé úmrtí olympionika Petra Málka: Plánoval návrat do Česka za ženou, zemřel na tréninku

3.December » Expres.cz
Náhlá smrt českého olympionika Petra Málka (†58) zaskočila mnoho lidí. Osmapadesátiletý sportovní střelec neboli skeetař se podle svých známých těšil dobrému zdraví. Dokonce plánoval návrat do České republiky za svou rodinou. V sobotu ale podle ne...

Vinařství Piálek & Jäger je ve finále prestižní soutěže

3.December » Znojemský deník
Znojmo – Devět finalistů, kteří budou bojovat o titul v desátém ročníku prestižní vinařské soutěže Vinařství roku, vybrala odborná porota.

Náhle zemřel střelec Petr Málek (†58): Fotbal mu rozmluvila máma, na Kypru zažil hrůzu kvůli dětem

2.December » Expres.cz
Český sport přišel před pár dny o velmi nedoceněnou osobnost. Sportovního střelce neboli skeetaře Petra Málka (†58) si veřejnost pamatuje zejména kvůli stříbrné medaili z olympiády v Sydney v roce 2000. V životě toho ale dokázal mnohem více, jen s...

Po závodě bývám vycucaný jako hadr, říkával zesnulý střelec Málek

2.December » iDNES.cz
Během působení na Kypru, kde byl trenérem, byl brokový střelec Petr Málek zvyklý začínat den šálkem kávy nebo skleničkou slivovice. Podobně rozmanitý byl i život sportovce z Hrušovan nad Jevišovkou. Do juniorského věku hrál fotbal za Znojmo, odkud...

Petr Málek (†58) zemřel: Světově proslavený Čech odešel v Kuvajtu!

1.December » stars24.cz
Celou českou sportovní obec zasáhla o víkendu smutná zpráva. V dalekém Kuvajtu nečekaně zemřel sportovní střelec a olympijský medailista Petr Málek. V exotické zemi dělal kouče.

Český sport přišel o olympijského medailistu. Nečekaně zemřel střelec Málek

30.November » Deník.cz
Ve věku 58 let nenadále zemřel sportovní střelec Petr Málek, stříbrný medailista z olympijských her v Sydney v roce 2000.

Náhle zemřel Petr Málek, sportovní střelec a olympijský medailista ze Sydney

30.November » Aktuálně.cz
Ve věku 58 let nenadále zemřel sportovní střelec Petr Málek, stříbrný medailista z olympijských her v Sydney v roce 2000.

Nečekaná rána. Stříbrný střelec z her v Sydney Málek nenadále zemřel

30.November » Lidovky.cz
Ve věku 58 let nenadále zemřel sportovní střelec Petr Málek, stříbrný medailista z olympijských her v Sydney v roce 2000. Další články k tématu: Střelec Lipták je mistrem Evropy, díky titulu z trapu doplní Kosteleckého na olympiádě Střelec v trapu...

Zemřel olympijský medailista ve skeetu Málek

30.November » Sport.cz
Český sport zasáhla smutná zpráva. Ve věku 58 let nenadále zemřel sportovní střelec Petr Málek, stříbrný medailista z olympijských her v Sydney v roce 2000. Českou televizi o úmrtí úspěšného skeetaře v Kuvajtu, kde působil v roli kouče, informoval...

Zemřel olympijský medailista ve skeetu Petr Málek, bylo mu 58 let

30.November » iDNES.cz
Ve věku 58 let nenadále zemřel někdejší sportovní střelec Petr Málek, stříbrný medailista z olympijských her v Sydney v roce 2000. Českou televizi o úmrtí úspěšného skeetaře v Kuvajtu, kde působil v roli kouče, informovala rodina.

Tato informační stránka o Petr Málek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Málek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes