Hedvika Maroušková

Vztahuje se k

Cena hejtmana 2016 za záchranu života

8.ledna » Plzeň.cz
Každoročně vyhlašuje Plzeňský kraj Cenu hejtmana za záchranu života. Obyvatelé Plzeňského kraje mohou do 10. února zasílat na krajský úřad své nominace za rok 2016. Nominace na Cenu hejtmana Plzeňského kraje 2016 za záchranu života lze zasílat na ...

Zpod auta koukaly sousedovi jen nohy

15.března » Plzeňský deník
Plzeň, Kokašice – Mezi lidmi, které minulý týden ocenil hejtman za záchranu života, jsou také ženy Hedvika Maroušková a Zuzana Hovorková. Loni v srpnu zachránili souseda, na kterého spadlo z heveru auto.

Čtveřice hrdinů zachránila životy, ocenil je hejtman

11.března » Region Plzeň
Zuzana Hovorková, Hedvika Maroušková, Blanka Nováková a Alois Stupka ve čtvrtek na Krajském úřadě Plzeňského kraje převzali od hejtmana Václava Šlajse Cenu hejtmana za záchranu života za rok 2015.

Zachránili druhému život, dostali za to cenu

11.března » Plzeňský deník
Plzeň – Alois Stupka, Blanka Nováková, Zuzana Hovorková a Hedvika Maroušková. Čtyři lidé, kteří v loňském roce zachránili život jinému člověku, včera převzali ocenění a šek na deset tisíc korun.

Hejtman Plzeňského kraje předal ocenění za záchranu života

11.března » plzeňskénovinky.cz
Hejtman Plzeňského kraje, Václav Šlajs, předal Ceny hejtmana za záchranu života 2015. Obyvatelé Plzeňského kraje mohli nominace posílat poštou nebo elektronicky.

Hejtman dnes ocenil tři ženy a jednoho muže. Každý z oceněných zachránil lidský život

10.března » Plzeňsko na dlani
Zuzana Hovorková, Hedvika Maroušková, Blanka Nováková a Alois Stupka se dnes dočkali z rukou krajského hejtmana ocenění za záchranu života. Slavnostní

Hrdinství má různé podoby

10.března » Plzeň.cz
Blanka Nováková neváhala ani chvíli, když za ní sousedka vloni v listopadu přiběhla s tím, že se její jedenáctidenní vnouček dusí. Promodralému novorozenci poskytla okamžitě nepřímou masáž srdce, kterou jako zdravotní sestra dobře zvládla. Přivola...

Tato informační stránka o Hedvika Maroušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hedvika Maroušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes