Jakub Mašek

Vztahuje se k

Restartujeme dechovku, zamrzla tu, plánuje funky trumpetista Harmáček

28.listopadu » Novinky.cz
Restart české dechovky má v plánu HarMálek Oechestr Petra Harmáčka, který stojí i za Top Dream Company a dalšími projekty. V jiných zemích to funguje, moderní dechovka skutečně může zaujmout široké mladé pulbikum. Kapela nyní příchází s novým klip...

Hrdlička s Loskotem skončili na mistrovství světa v kolové pátí

25.listopadu » iDNES.cz
Jiří Hrdlička s Pavlem Loskotem obsadili na mistrovství světa v sálové cyklistice v Lutychu páté místo v turnaji v kolové. Pátý titul získali po roční přestávce Rakušané Patrick Schnetzer a Markusem Bröllem, kteří ve finále porazili německé obhájc...

Pátí na světě. Hrdlička s Loskotem nebyli v kolové daleko medaili

25.listopadu » ČT24
Šampionát v sálové cyklistice v belgickém Lutychu přinesl české výpravě několik dílčích úspěchů. Pátí skončili v turnaji v kolové Jiří Hrdlička s Pavlem Loskotem. Z pátého vítězství se radovali Rakušané Patrick Schnetzer a Markus Bröll, kteří ve f...

EVLS Prague Amateur 2018: physique mužů - finále

2.října » Ronnie's World
Jak vypadaly finálové souboje ve physique, kde nastoupili také Jiří Vilímek, Sebastian Gunčík nebo Karel Kohout? Kdo dosáhl na absolutní vítězství?

EVLS Prague Amateur 2018: kulturistika mužů - finále

1.října » Ronnie's World
Jak vypadalo finále v kulturistických kategoriích a jak si vedli naši závodníci? Podívejte se na dnešní video!

EVLS Prague Amateur 2018: physique žen - finále

30.září » Ronnie's World
Mezi závodnicemi ve physique žen bojovala také česká závodnice Ivana Dvořáková. Jak vypadalo finále a superfinále v této kategorii?

EVLS Prague Amateur 2018: figure - finále

30.září » Ronnie's World
Jak bojovaly závodnice ve figure během finálových porovnávání? Máme pro Vás video kategorie, v níž závodila i česká závodnice Jana Kolářová!

EVLS Prague Amateur 2018: bikiny fitness - finále

30.září » Ronnie's World
Podívejte se na záznam finále kategorie bikiny fitness, kde nastoupily také české závodnice Karolína Machová, Veronika Sohrabi nebo Pavlína Valigurová!

EVLS Prague Pro 2018 - fotogalerie finále

30.září » Ronnie's World
Podívejte se na fotogalerii z vyvrcholení letošního EVLS! Finále EVLS Prague Pro! Téměř 570 fotografií!

Skupina Circus Brothers: Chceme šířit disco-balkan

13.dubna » Novinky.cz
Pražská skupina Circus Brothers za krátký čas existence vykonala dost práce. V loňském roce se řadou koncertů etablovala na domácí klubové i festivalové scéně, na začátku roku letošního vydala album #VJERŽIM a v dubnu na ni čekají dva křty – 17. v...

Otec a syn Hrdličkové skončili na mistrovství světa čtvrtí v kolové

14.prosince » iDNES.cz
Otec a syn Hrdličkové obsadili na mistrovství světa v sálové cyklistice v rakouském Dornbirnu čtvrté místo v turnaji v kolové. V souboji o bronz podlehli Švýcarsku 2:5.

Tato informační stránka o Jakub Mašek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Mašek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes