Tomáš Mašín

Vztahuje se k

Všichni Drahošovi 'muži'. Kdo pomáhá v boji o Hrad exšéfovi Akademie věd?

21.ledna » iROZHLAS
Přestože stojí v pozadí, bez nich by prezidentská kampaň nebyla možná. Kdo tvoří volební tým Jiřího Drahoše? Je to třeba Jakub Kleindienst spojovaný s firmou z korupční kauzy kolem Davida Ratha nebo bývalý vysoký státní úředník Pavel Kolář. Server...

Animovaná gorila propaguje kosmickou stravu v nové kampani

11.ledna » Marketing&Media
Gorila „Cosmo Ape“, maskot funkční výživy značky Mana, dostala animovanou podobu. Nová kampaň zákazníky ubezpečuje, že evoluce ve výživě se bát nemusí.

Plagiátor profesor Drahoš. Jsou falešné jen brýle? Osobní zodpovědnost slušností není?

23.prosince » Nová republika
Tomáš Vyoral 23.12. 2017 Rukojmí Jiří Drahoš opakovaně říkal, že má rád Horáčkovy texty. Jen jsme nevěděli, že až tak moc. Využil jsem výstižná slova jednoho z diskutérů. Kreativec zkopíroval několik vět příspěvku Michala Horáčka a Drahoš je zaští...

Umělci! Sledujte, kdo stojí za akcemi Drahoše či Topolánka

20.prosince » ParlamentniListy.cz
Prezidentská kampaň vrcholí, volby budou již za necelý měsíc. Server Aktuálně.cz tak zjišťoval, kdo pomáhá adeptům na Pražský hrad. Jiří Drahoš například spoléhá na pomoc režiséra Tomáše Mašína.

Drahoš ulovil režiséra, Horáček spoléhá na své nápady. Zjišťovali jsme, kdo pomáhá adeptům na Hrad

20.prosince » Aktuálně.cz
Režisér Tomáš Mašín vždy odmítal zakázky od politiků. Svůj názor ale změnil a chce pomoci Jiřímu Drahoši vyhrát v prezidentských volbách.

Středověk neskončil, trvá. Česká kapela Lucie koncertem připomene, nakolik je spojena s obrazem

23.srpna » Kultura.iHNed.cz
Kapela Lucie ve čtvrtek na novém festivalu uvede svou hudební a především vizuální retrospektivu. Půjde o její jediný letošní koncert. Přehlídka nazvaná Soundtrack se v Poděbradech chce stát doplňkem filmových Karlových Varů.

Středověk neskončil, trvá

23.srpna » Kultura.iHNed.cz
Kapela Lucie ve čtvrtek na novém festivalu uvede svou hudební a především vizuální retrospektivu. Půjde o její jediný letošní koncert. Přehlídka nazvaná Soundtrack se v Poděbradech chce stát doplňkem filmových Karlových Varů.

Detektivní komedie Wilsonov

30.dubna » Chytrá Žena
Výpravná detektivní komedie Wilsonov, která si utahuje ze všeho, co se bere příliš vážně. Sérii záhadných vražd přijíždí do Bratislavy v roce 1919 řešit svérázný americký detektiv. Vyšetřování

Židovské motivy v českém hraném filmu

5.listopadu » Mezikulturní dialog
Ve čtvrtek 29. prosince se uskuteční poslední díl z cyklu filmových přednášek "Židovské motivy v českém hraném filmu".

Tato informační stránka o Tomáš Mašín zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Mašín" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes