Hana Reinders Mašlíková Česká modelka a moderátorka

Related to


Stories

Mašlíková je prý v nejlepší formě v životě! Nikdy neměla takovou postavu a stejně by ji chtěla ještě zlepšit

8.September » Super.cz
Moderátorka Hana Mašlíková (37) si myslí, že nikdy neměla tak dokonalou postavu jako nyní, dva roky po porodu syna. A je to pořádná dřina. "Aktuálně ze sebe mám dobrý pocit, jsem v nejlepší formě, v jaké jsem kdy byla. Chtěla bych ještě víc zamaka...

Rodinná idylka? Hana Mašlíková promluvila o hádkách a trápeních v manželství

29.August » Super.cz
Moderátorka Hana Reinders Mašlíková (37) se rozpovídala o manželství. Prý to rozhodně není jen procházka růžovou zahradou, jak se může na první pohled zdát.

7 českých celebrit, které letos vsadily na růžovou: Bývalá hvězda Ulice i sestra Ani Geislerové

26.August » Super.cz
Růžová je stále v kurzu! I letos této barvičce některé známé ženy neodolaly při návštěvě kadeřnického salonu a výsledkem se pak pochlubily na sociálních sítích.

Se sportem skončila jenom na obrazovce: Hana Reinders Mašlíková promluvila o nové práci i své vyrýsované postavě

25.August » Super.cz
Sice má vysoustruhovanou postavu samý sval a sport je jejím největším koníčkem, takže se pro ni práce pro sportovní redakci Primy hodila nejvíc, Hana Reinders Mašlíková (37) tam ale skončila. V televizi má už však jinou práci. Právě o tom jsme si ...

„To už je moc“. Uživatele pobouřila vypracovaná záda moderátorky Hany Mašlíkové. Foto

Moderátorka Hana Mašlíková pečuje o svou postavu a pravidelně sportuje. Nedávno na svém Instagramu uveřejnila snímek z tělocvičny a ukázala, jak posiluje záda. Názor uživatelů nebyl jednoznačný. Některým se taková záda se nelíbila.

Na obrazovce rozhodně nekončí: Sexbomba Mašlíková přijala v televizi nový kšeft!

16.August » Super.cz
Poté, co se v květnu objevila zpráva, že Hana Mašlíková (37) končí jako reportérka v pořadu Sport Star, který nový majitel televize Prima zrušil , vypadalo to, že se nějakou dobu na obrazovce neobjeví. Její fanoušci, ale nemusí smutnit. Modelka a ...

Hanka Reinders Mašlíková ukázala bříško: Už není důvod to déle tajit, napsala

9.August » Blesk.cz
Modelka a moderátorka Hana Reinders Mašlíková (37) má nepochybně veliký smysl pro humor a dokáže si dokonce udělat legraci i sama ze sebe. To je vlastnost, kterou každá žena rozhodně nemá. Dát na sociální sítě fotku s nafouklým bříškem, to chtělo ...

Pevný zadek a záda samý sval: Hana Reinders Mašlíková se pochlubila fotkou v bikinách tentokrát zezadu

29.July » Super.cz
Doma bazén nikdy nechtěla, s manželem Andrém to měli za vyhazování peněz a navíc jsou starosti s údržbou. Moderátorka Hana Reinders Mašlíková (37) to ovšem po narození syna přehodnotila.

Mrkněte, jak vypadá plod dennodenní dřiny v posilovně: Sexy Mašlíková má dokonalé tělo pevné jako kámen

25.July » Super.cz
Všechno jde, když se chce. Tohle heslo razí Hana Mašlíková (37) . Modelka a moderátorka je maminkou chlapečka Andreaska, vedle péče o rodinu stíhá pracovat, ale také každé ráno si přivstat a vyrazit cvičit.

Vyrýsovaná Mašlíková má tělo bez chybičky: Klaní se jí i Verešová

25.July » Aha!
Za jejím vyrýsovaným tělem stojí tvrdá dřina a nekonečné tréninky v posilovně. Hana Mašlíková (37) v tom má jasno – svaly jsou jen otázka volby! Poklonu jí složila i Andrea Verešová (39).

Mašliková se naštvala na Čechy: To mám jako chodit s mastnými vlasy a zarostlým podpažím?!

8.July » stars24.cz
Modelka a moderátorka Hana Reinders Mašlíková už má sice sedmatřicet a doma dítě, přesto se ráda předvádí. A přestože jí někteří nabádají, že jako matka by se neměla takto vystavovat, ona má na věc jiný názor!

Sexbomba Hana Mašlíková (37): Druhé dítě nechci, na to jsem už stará!

1.July » Blesk.cz
Jejímu synovi Andreasovi budou teprve dva roky, už teď má modelka a moderátorka Hana Mašlíková (37), provdaná Reinders, jasno. Bude to jedináček! Prozradila to Blesku na VIP party v Karlových Varech, kam si přijela vyrazit z kopýtka a trošku odpoč...
Hana Reinders Mašlíková - Česká modelka a moderátorka
Yemi Ad - Český tanečník, choreograf

Tato informační stránka o Hana Reinders Mašlíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Reinders Mašlíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes