15
new stories - click to show

Jan Matějka

Related to

Bioplynové stanice mají velký potenciál. Řeší ale, jak využít vznikající teplo

26.October » Litoměřický deník
V litoměřickém okrese je osm bioplynových stanic (BPS), z nichž převážnou část provozují zemědělské firmy. K jejich založení na počátku nového tisíciletí vedla především garance příznivé výkupní ceny elektřiny formou zelených bonusů.

Debata ke krajským volbám na Vysočině, pořad č. 3

K mikrofonům zasedl Jan Matějka (Pro TOP Vysočinu), Miroslav Houška (KDU-ČSL), Jiří Běhounek (ČSSD) a Petr Chňoupek (Moravské zemské hnutí).

Sestup? Ještě se po posilách ohlížíme, říká Pirát Jíra. Chtěl by centry

16.June » Hokej.cz
Stejně jako dorostenci, i junioři si v Chomutově užívají brzký návrat na led, kde se objevili i čtyři úplní nováčci. Přesto se trenér Petr Jíra i kvůli strašáku v podobě sestupu z Juniorské ligy akademií ohlíží po dalším doplnění.

Podezření na infarkt? Nebojte se volat o pomoc, apeluje primář kardiologie

28.May » ČRo Pardubice
Omezení práce kardiologů v době pandemie má velký dopad na zdraví lidí. Kardiologické oddělení Pardubické nemocnice bylo během pandemie v kritické situaci. U několika lékařů se projevilo onemocnění Covid-19.

Socha, Piotr: Pilný jako včela a polský ilustrátor

13.May » iLiteratura.cz
„Kdybychom si i v jiných oblastech vedli tak dobře jako polští ilustrátoři a vydavatelé knih, byli bychom světovou velmocí,“ tvrdí Piotr Socha. V rozhovoru se zamýšlí nad jmény velkých ilustrátorů, stejně jako o nebývalých úspěších polské dětské l...

Kardiologie v Pardubicích najede už v neděli na akutní režim, říká primář

8.April » ČRo Pardubice
Kardiologické oddělení Pardubické nemocnice bude v karanténě do soboty 11. dubna. Pacienty do té doby nepřijímá. Péči o akutní případy převzali odborníci ve Fakultní nemocnici v Hradci králové, další pak na Interním oddělení v Pardubicích.

Nejde o válečný stav. Zakázek v oblasti PR je paradoxně víc, shodují se experti

27.March » Marketing&Media
Dopady šíření koronaviru a mimořádných vladních opatření proměňují ekonomiku většiny oblastí na trhu. Ve světě českého marketingu a PR je však podle vyjádření oslovených expertů situace většinou stabilní. „Nezaznamenala jsem úbytek zakázek, nebo d...

Zbytné činnosti mizí z trhu. Řada lidí na volné noze čelí velkým problémům

25.March » Strategie.E15.cz
Dopady nouzového stavu, který vyvolala pandemie koronaviru, se nevyhýbají ani freelancerům. Lidé na volné noze, kteří se věnují firemní propagaci, průvodcovským a dalším službách, v současnosti často žijí z úspor, nebo se hlásí na úřadech práce.

Po Zemanově odchodu ubyli Barrandovu diváci, náhradní program netáhne

15.March » Seznam Zprávy
Šéf TV Barrandov Jaromír Soukup připouští, že pořad Týden s prezidentem byl diváky více sledovaný než ten současný, ale celkově prý skupina Barrandov žádný úbytek nezaznamenala. Televizní ekonomika se podle něj naopak zlepšuje.

Pardubická nemocnice má centrum pro lidi s vysokým cholesterolem

14.January » MedNews
Pardubická nemocnice na sklonku roku otevřela lipidové centrum. Léčí se v něm lidé s vysokou hladinou cholesterolu. Zdroj

Lidí se srdečním selháním přibývá. Jak zákeřnou chorobu poznat?

2.January » ČRo Pardubice
Srdeční selhání není infarkt, jak si mnozí lidé myslí. Je to onemocnění, které postihuje kolem 230 tisíc Čechů. Nemoc se projevuje nenápadně a příznaky si laik nemusí ani spojit se srdcem. Jeho prognóza je však horší než u některých běžných druhů ...

Tato informační stránka o Jan Matějka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Matějka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes