15
new stories - click to show

Valentina Matvijenková Ruská politička

Related to

Madonna se stala terčem kritiky za příspěvek o léku proti koronaviru. Instagram ji zablokoval

Americká zpěvačka Madonna se stala terčem kritiky uživatelů sociálních sítích poté, co na svém Instagramu zveřejnila úryvek videa o údajně existujícím léku proti koronaviru.

Matvijenková: Rusko se v nejbližší době chystá zahájit výrobu vakcíny proti covidu-19

Předsedkyně horní komory ruského parlamentu Valentina Matvijenková informovala o pokroku ve vývoji vakcíny proti koronaviru. Podle ní Rusko již v tomto roce může zahájit výrobu vakcíny, přičemž očkování bude dostupné pro všechny ruské občany.

Ruská FSB zadržela Safronova. Prý dal zprávy české tajné službě. O ruských akcích

Ruská tajná služba FSB dnes zadržela poradce šéfa agentury Roskosmos Ivana Safronova kvůli podezření ze špionáže. Obhájci zadrženého podle agentury TASS po večerním jednání u soudu novinářům sdělili, že případ souvisí s údajným předáváním informac...

Zadržený Rus Safronov poskytl podle obhájce informace české tajné službě

7.July » CNN Prima NEWS
Ruská tajná služba FSB v úterý zadržela poradce šéfa agentury Roskosmos Ivana Safronova kvůli podezření ze špionáže. Obhájci zadrženého podle agentury TASS po večerním jednání u soudu novinářům sdělili, že případ souvisí s údajným předáváním infor...

V Rusku zadrželi poradce Roskosmosu. Viní ho ze spolupráce s českými tajnými službami

7.July » Aktuálně.cz
Případ souvisí s údajným předáváním informací o ruských dodávkách zbraní na Blízký východ a do Afriky českým tajným službám, které je předaly USA.

Zadržený Rus Safronov podle obhájce dal zprávy české tajné službě

Moskva - Ruská tajná služba FSB dnes zadržela poradce šéfa agentury Roskosmos Ivana Safronova kvůli podezření ze špionáže. Obhájci zadrženého podle agentury TASS po večerním jednání...

Vlastizrada a špionáž pro NATO. Ruské úřady zatkly novináře

7.July » Seznam Zprávy
Další den v Rusku a s ním nejméně tři zadržení s novinářskou minulostí. Jeden z nich, Ivan Safronov, se rázem stal z poradce šéfa Roskosmosu obviněným z vlastizrady kvůli „spolupráci s tajnými službami nejmenované země NATO“.

Putin vyzval Rusy, ať si nedělají zásoby potravin. V Čečensku vypukla nákupní horečka

17.March » EuroZprávy.cz
Ruský prezident Vladimir Putin dnes vyzval své spoluobčany, ať si nedělají zásoby potravin. Dodávky zboží do obchodů jsou spolehlivé, ujistil šéf státu podle agentury TASS. Již dříve vyzvala Rusy nepodléhat panice a neskupovat zboží druhá nejvýše ...

Rusko nebude pouštět cizince přes hranice z Polska a Norska

14.March » EuroZprávy.cz
Rusko začíná zintenzivňovat prevenci proti šíření nákazy novým koronavirem. Od neděle se například chystá uzavřít hranice s Polskem a Norskem a členové horní komory parlamentu mají zákaz cestovat do zahraničí. V zemi se od pátku zvýšil počet nakaž...

Rusko nebude pouštět cizince přes hranice z Polska a Norska

14.March » Týden.cz
Rusko začíná zintenzivňovat prevenci proti šíření nákazy novým koronavirem. Od neděle se například chystá uzavřít hranice s Polskem a Norskem a členové horní komory parlamentu mají zákaz cestovat do zahraničí.

Rada federace schválila změny v Ústavě RF

Rada federace schválila návrh zákona o změnách v Ústavě RF. Stalo se tak několik hodin poté, co byl zákon schválen dolní komorou ruského parlamentu.

Takto Putin vysvětlil potřebu změn v ruské ústavě

16.January » AC24.cz
Ruský prezident Vladimir Putin na setkání s členy pracovní skupiny za účelem vypracování návrhů na změnu ústavy uvedl, že smyslem pozměňovacích návrhů k tomuto dokumentu je posílení úlohy občanské společnosti a politických stran.
Vladimir Konstantinov - Ruský hokejista

Tato informační stránka o Valentina Matvijenková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Valentina Matvijenková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes