15
new stories - click to show

Brown Michaelo

Related to

Zastřelení Browna nadále bez trestu

1.August » Haló noviny
Prokuratura z amerického města St. Louis ve čtvrtek oznámila, že nevznese obvinění proti bývalému bělošskému policistovi Darrenovi Wilsonovi, který v roce 2014 zastřelil černošského mladíka Michaela Browna ve městě Ferguson ve státu Missouri. Podl...

Bělošského expolicistu ze zastřelení černošského mladíka stíhat nebudou

31.July » Novinky.cz
Prokuratura z amerického města St. Louis ve čtvrtek oznámila, že neobviní bývalého bělošského policistu Darrena Wilsona, který v roce 2014 zastřelil mladého černocha Michaela Browna ve Fergusonu ve státě Missouri. Podle agentury AP rozhodnutí znov...

Smrt černocha Michaela Browna: Policista nebude obviněn. Dle agentury to otevře staré rány

31.July » EuroZprávy.cz
Prokuratura z amerického města St. Louis ve čtvrtek oznámila, že nevznese obvinění proti bývalému bělošskému policistovi Darrenovi Wilsonovi, který v roce 2014 zastřelil černošského mladíka Michaela Browna ve městě Ferguson ve státu Missouri.

Trumpovo chování odsuzují už i republikáni, říká americký profesor

9.June » Seznam Zprávy
Spojené státy zasáhla vlna protestů proti policejní brutalitě, kterou spustila smrt černocha George Floyda při policejním zásahu ve městě Minneapolis.

Kolem Země prolétl „města zabíjející" asteroid. Vědci si jej nevšimli

1.August » 24zpravy
Asteroid 2019 OK proletěl včera v 3:22 našeho času kolem Země na vzdálenost 72 500 kilometrů. Byl tedy pětkrát blíže Zemi než Měsíc.Astronauti jeho průlet nezaznamenali, protože k nám letěl ze směru slunce a nebyl proto vidět. Podle Michaela Browna..

Tato informační stránka o Brown Michaelo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Brown Michaelo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes