15
new stories - click to show

Petr Mikel

Related to

V Mošnově přistálo druhé letadlo s ochrannými prostředky

28.March » Týden.cz
Na Letišti Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově na Novojičínsku v sobotu okolo 14.20 přistálo druhé letadlo se zdravotnickým materiálem z Číny. Do země přivezlo 25 tun ochranných prostředků, mezi nimiž jsou roušky, respirátory či ochranné obleky.

Letadla z Číny přivezla do Česka další zdravotnický materiál včetně čtyř milionů rukavic

28.March » Lidovky.cz
Letadlo China Eastern přivezlo do České republiky čtyři miliony ochranných rukavic. Stroj z Číny přistál v ČR v sobotu ráno, uvedl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Na twitteru zároveň uvedl, že hasiči rozvážejí do krajů přes půl milionu respirátor…

Počet pozitivních testů na nákazu koronavirem dnes stoupl o 257

27.March » ČeskéNoviny.cz
Praha - Česko má 2279 potvrzených případů nákazy novým koronavirem, který způsobuje nemoc COVID-19. Údaje aktualizované k dnešním 17:45 zveřejnilo na webu ministerstvo zdravotnictví....

Letadlo s materiálem z Číny přiletí do Mošnova až v sobotu

27.March » EuroZprávy.cz
Let letadla, které dnes mělo z Číny přepravit zdravotnické pomůcky na ostravské letiště v Mošnově na Novojičínsku, se o den posunul, protože na místě nebylo podle organizátora připraveno dost materiálu. Letoun tak v Mošnově přistane až v sobotu ráno.

V Mošnově přistálo letadlo z Číny, přivezlo roušky a obleky

25.March » EuroZprávy.cz
Na Letišti Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově na Novojičínsku dnes přistálo první letadlo se zdravotnickým materiálem z Číny. Dopravilo ochranné pomůcky, například roušky a obleky. Přepravu organizuje logistická společnost EGT Express. Firma organizuje…

Kert Park Praha dovršil hokejbalový hattrick. Kapitán poslal trofej do nebe

18.May » Sport.cz
Hattrick! Hráči HC Kert Park Praha se sesypali na brankáře Petra Mikla. Potřetí v řadě získali titul mistrů republiky v hokejbalu. Zklamaní hráči HBC ALPIQ Kladno jim uznale zatleskali.

Kert Park Praha dovršil hokejbalovým hattrick. Kapitán poslal trofej do nebe

18.May » Sport.cz
Hattrick! Hráči HC Kert Park Praha se sesypali na brankáře Petra Mikla. Potřetí v řadě získali titul mistrů republiky v hokejbalu. Zklamaní hráči HBC ALPIQ Kladno jim uznale zatleskali.

Tato informační stránka o Petr Mikel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Mikel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes