František Mikeš

Vztahuje se k

Telekomunikační TTC Marconi má s novým šéfem výrazně posílit v zahraničí

14.března » E15.cz
Technologickou firmu TTC Marconi, součást skupiny TTC, na ředitelské pozici v březnu posílil František Mikeš. Ten přišel z globální společnosti Schneider Electric, která dodává služby pro datová centra, kde působil jako viceprezident.

Telekomunikační TTC Marconi má nového šéfa

13.března » E15.cz
Technologickou firmu TTC Marconi, součást skupiny TTC, na ředitelské pozici v březnu posílil František Mikeš. Ten přišel z globální společnosti Schneider Electric, která dodává služby pro datová centra, kde působil jako viceprezident.

[aktualita] TTC Marconi má nového ředitele, firmu povede František Mikeš ze Schneideru

6.března » Lupa.cz
Společnost TTC Marconi, která spadá do rozsáhlého holdingu TTC, má od března nového výkonného ředitele. Stal se jím František Mikeš, který doposud působil jako viceprezident IT byznysu v Schneider Electric pro český, slovenský a polský trh. Předtí...

Odsouzený řezal spoluvězně střepem. Byly to jen škrábance, řekl soudu

11.prosince » Novinky.cz
Trestní senát pardubické pobočky krajského soudu v Pardubicích pod vedením Romana Drahného se od pondělního rána zaobírá krvavým konfliktem mezi odsouzenými v Pardubické věznici. Státní zástupkyně Lenka Faltusová jej před soudem kvalifikovala jako...

Mikrodatová centra Schneider Electric pro internet věcí a edge computing

Mikrodatová centra jsou přirozenou reakcí na trendy, které přináší internet věcí a edge computing a uplatní se všude tam, kde nestačí klasický cloud a kde je nutné lokální zpracování či sběr dat. Tato řešení mají budoucnost například v průmyslovýc...

Když nepotřebujete velké datové centrum: Mikrodatová centra Xpress

5.prosince » BusinessIT.cz
Nová mikrodatová centra Xpress, která mají mít velkou budoucnost například v průmyslových podnicích a retailových řetězcích, které potřebují rychle a snadno zprovoznit miniaturní datové centrum, uvádí na český trh společnost Schneider Electric. Mi...

Podpora kvalitních nápadů ano, ale...

14.srpna » blog.idnes.cz
V každé zemi existují místa a děje, které tu kterou zemi svým způsobem charakterizují a od jiných odlišují. Jedním z takových symbolů a připomínkou naší bohaté kulturní historie, je nepochybně PRAŽSKÝ HRAD.

Jak vzniká a zaniká vláda!?

9.května » blog.idnes.cz
Říká se, že vlády vznikají z vůle lidu a každý národ má prý takovou vládu jakou si zvolí (nebo zaslouží?). U nás vznikají spíš tak, jak se někteří zvolení domluví a na čem. To je i případ vlády ČR z roku 2013.

Odvolávám co jsem odvolal, slibuji co jsem slíbil!

5.května » blog.idnes.cz
Tak přistupoval slabý vládce v jedné z pohádek k následkům svého vládnutí. Rázný a moudrý král to nakonec vyřešil za něj a vše se v dobré obrátilo.

To se nám to hoduje...

15.dubna » blog.idnes.cz
...když nám lidé půjčují. Tuto větu prohlásil předchůdce členů jedné vládní strany polní kurát Otto Katz v knize Dobrý voják Švejk, když na něm chtěl jeden z věřitelů marně vrátti dluh.

Tato informační stránka o František Mikeš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Mikeš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes