15
new stories - click to show

Alexander Miloševič

Related to

"Zlámu ti nohy, děvko." Hvězdný Haaland popsal, jak mu vyhrožoval švédský obránce

8.June » Aktuálně.cz
"Nic takového jsem neřekl. Já nemluvím norsky a on nehovoří švédsky. Takže nevím, jak bychom mohli komunikovat," brání se Alexander Milosevic.

Soupeř hrozil, že mu zlomí nohy. Haaland odpověděl gólem. Miloševič vše popřel

6.June » NOVA Sport
Norský fotbalový reprezentant Erling Haaland zažil v zápase Ligy národů hodně perný večer. Jeho tým sice zvítězil 2:1, talentovaný forvard však musel údajně čelit hrubým narážkám ze strany soupeře. S těmi se ale vypořádal na výbornou. Díky jeho dvěm…

Ty couro, zlámu ti nohy. Miliardové fotbalové hvězdě hrozil soupeř při Lize národů

6.June » Sport.cz
V prestižní severské bitvě fotbalové Ligy národů mezi domácími Švédy a Nory to v neděli pořádně vřelo. Nejzvučnější hvězda na hřišti, útočník Erling Haaland, dvěma góly zařídil výhru hostů 2:1. Stal se ale také středobodem ostré slovní přestřelky.

Fanoušci AIK Stockholm obsadili při protestu proti opatřením obchodní dům

5.May » Eurofotbal.cz
Fanoušci AIK Stockholm zaujali netradiční formou protestu proti aktuálním vládním nařízením ve Švédsku. V průběhu posledního ligového utkání s Elfsborgem (1:0) zaplnili dvě patra jednoho z místních nákupních center, aby upozornili na fakt, že zatímc…

Tato informační stránka o Alexander Miloševič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexander Miloševič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes