Františka Modlitbová

Vztahuje se k

Františka Modlitbová je nejstarší českou modelkou, je jí 103 let

19.července » Novinky.cz
Centrum RoSa pořádá každoročně módní přehlídku. Modelkami jsou obyvatelky pečovatelského domu, nejstarší je paní Františka Modlitbová, které je už 103 let. Svou první přehlídku šla před rokem, letos už se cítila jako ryba ve vodě.

Nejstarší modelce v Česku je 103 let, představí se v námořnickém

13.července » Pražský patriot
Centrum RoSa v pražských Kobylisích se dnes odpoledne oblékne do námořnického stylu. Na molo vyjde opět desítka modelek, které předvedou oblečení v letním námořnickém stylu v kategorii 60+. Chybět nebude ani 103letá paní Františka, kterou provede ...

Povídal jsem si s čílými babičkami (a taky dvěma dědečky)!

25.března » Ludvík Hess
Linda Lomozová a její sestra Dominika Hůrková mě pozvaly do pražského centra RoSa, abych si popovídal s jeho obyvateli. Pro setkání bylo typické, že jsem neslyšel ani já ani babičky, a tak vzájemnou komunikaci zprostředkovávala ředitelka Marta Die...

Nejstarší Češka: Modelkou ve 102 letech!

17.července » Aha!
Poprvé v životě se stala modelkou! Seniorce Františce Modlitbové je sice úctyhodných 102 let, vysoký věk, a ani nedávný pobyt v nemocnici, ji však nezastavil před účastí na módní přehlídce.

Tato informační stránka o Františka Modlitbová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Františka Modlitbová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes