Hana Modlitbová

Vztahuje se k

Sociálka v kooperaci s terapeutem

7.listopadu » Prachatice
Městský úřad Prachatice, oddělení sociálně právní ochrany dětí při plnění svých úkolů využívá velmi často poradenské a terapeutické služby Mgr. Hany Modlitbové.

Českobudějovická diecéze se zapojí do Národního týdne manželství

12.února » Budějcká Drbna
Centrum pro rodinu Českobudějovické diecéze připravilo program v rámci největší iniciativy na podporu manželství v Česku – Národního týdne manželství. Jeho dvanáctý ročník se ve dnech od 12. do 18. února, pod názvem Manželství bez mýtů, pokusí odp...

Společná pomoc v nelehké životní situaci

10.července » Prachatice
Smrt jednoho z rodičů je vždy velkou tragédií především pro děti. Bohužel i takový případ zaznamenali pracovníci oddělení sociálně-právní ochrany dětí, odboru sociálních věcí Městského úřadu v Prachaticích.

Modrá pomněnka a pomáhající organizace v Prachaticích

19.dubna » Prachatice
„Smrt blízkého člověka patří k nejtěžším situacím v lidském životě“, slova patří do úvodu publikace Základní informace pro pozůstalé, které vydalo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

Často používanými nástroji ledna se stala hrabla a košťata

Českokrumlovsko - O hrabla, košťata a prostředky k zahřátí je v lednu v prodejnách regionu mimořádný zájem. Nejvíc na odbyt jdou ale běžky.

Zákaznické dny/Customer Days 2016 TAJMAC-ZPS

28.dubna » Technika a trh
Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, které se konaly ve dnech 21. a 22.4. překonaly všechny dosavadní rekordy. Množství obdržených návratek v posledních dnech před ZD již avizovalo nebývalý zájem. Zvýšený byl letos i zájem dodavatelských firem. Prezen...

Tato informační stránka o Hana Modlitbová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Modlitbová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes