Tobias Moers

Vztahuje se k

Mercedes připravuje brutální hybrid V8 pro modely AMG. Bude mít 800 koní

11.května » Autobible.cz
Nový plug-in hybridní systém od AMG s výkonem 800 koní by mohl akcelerovat na 100 km/h za zhruba tři sekundy. Nejvyšší rychlost se bude pohybovat kolem 340 km/h. . Příspěvek Mercedes připravuje brutální hybrid V8 pro modely AMG. Bude mít 800 koní ...

AMG od deseti k pěti? Ne! Od dvanácti k osmi

13.dubna » Autofun.cz
Vrcholem nabídky AMG, továrního úpravce automobilky Mercedes-Benz, je aktuálně přeplňovaný vidlicový dvanáctiválec. Začíná to ale vypadat, že se jeho čas nachýlil...

AMG se vzdalo dvanáctiválců

9.dubna » Novinky.cz
Divize AMG, která dělá sportovní verze pro Mercedes-Benz, už asi nikdy neupraví pro své potřeby dvanáctiválec. Tobias Moers, vedoucí sekce Mercedes-AMG, to vyloučil, i když zopakoval, že samotný Mercedes možná s dvanáctiválcem neskončí.

Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe přijde i jako full-hybrid. Zřejmě v roce 2020

13.března » AutoRevue.cz
Nový Mercedes-AMG GT 4-Door Coupe by se do pár let mohl na trh objevit také ve vysoce výkonní hybridní verzi. Tobias Moers očekává její příchod v roce 2020.

Hypersport Mercedesu má největší přítlak ze všech aut, jeho motor ale vydrží nejmíň

9.února » Autoforum.cz
Pozoruhodnou směsici protikladů bude sériová verze Mercedesu Project One. Zatímco přítlakem bude kralovat, v případě výdrže motoru bude pravým opakem. (Mirek Mazal)

Elektrické Mercedesy dostanou jedinečný zvuk, postarají se o něj světoznámí rockeři

22.prosince » AutoRoad.CZ
Zvuk elektromobilů bývá poměrně často propíraným tématem. Jejich výkon bývá oslnivý, ovšem bez patřičného akustického doprovodu tomu zkrátka chybí emoce. Mercedes-AMG se však rozhodl nic nepodcenit a k vývoji nových elektromobilů přizval odborníky...

Elektrifikované sporťáky Mercedesu-AMG budou mít zvuk od Linkin Park

21.prosince » Novinky.cz
Nikoli audiosystém na palubě, ale vnější zvuk elektrifikovaných sporťáků a supersportů značky Mercedes-AMG bude automobilka ladit ve spolupráci s americkou rockovou kapelou Linkin Park. Mercedes s kapelou spolupracoval už v minulosti.

AMG zase míchá s číselným označením. 53 dostane jako první nové CLS

12.prosince » AutoRevue.cz
AMG 53 bude verze, kterou v budoucnosti dostanou téměř všechny modely z portfolia značky Mercedes-Benz

Víme, kdo si koupil hned dvě silniční F1 od Mercedesu. Dal za ně nejméně 120 milionů

20.září » Autoforum.cz
Pokud se vám jméno Mercedes-AMG Project One nezdá být příliš šťastné, nejste sami, automobilka takto říká jen konceptu. Sériová verze se bude jmenovat jinak. (Petr Prokopec)

Víme, kdo si koupil hned dvě silniční F1 od Mercedesu. Dal za ně nejmíň 120 milionů

19.září » Autoforum.cz
Pokud se vám jméno Mercedes-AMG Project One nezdá být příliš šťastné, nejste sami, automobilka takto říká jen konceptu. Sériová verze se bude jmenovat jinak. (Petr Prokopec)

Naštěstí nezůstalo jen u konceptu. Mercedes-AMG GT sedan půjde do výroby!

17.září » AutoRoad.CZ
Výroba sedanu Mercedes-AMG GT byla potvrzena, a i když ještě není stanoveno přesné datum, dojít by k ní mělo v polovině roku 2018. Koncept vypadal úžasně, a proto jsme moc rádi, že v tomto případě nezůstane jen u něj.

Tato informační stránka o Tobias Moers zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tobias Moers" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes