Sanusi Mohammad

Vztahuje se k

Sedm klíčových postav OPEC, které se vyplatí sledovat

18.dubna » Roklen 24
Nic z toho, co se kde šustne kolem ropného kartelu, ať už se jedná o nová data či o bouřlivé titulky v novinách, nenechá trhy bez odezvy. A s blížícím se květnovým zasedáním OPEC nabývá frekvence zmínek na intenzitě. Čí kroky se však vyplatí sledo...

Statoil plánuje zvýšit investice do obnovitelných zdrojů energie

7.března » Web4Trader
Norská ropná společnost Statoil plánuje do roku 2030 zvýšit investice do obnovitelných zdrojů energie na 15 až 20 procent svých celkových výdajů.

OPEC je spokojen s průběhem dohody o omezení těžby

6.března » Web4Trader
Generální tajemník ropného kartelu OPEC Mohammad Sanusi Barkindo řekl, že je předčasné říci, jestli členské země OPEC a také nečlenové této organizace prodlouží dohodu o snížení těžby na období po květnu tohoto roku.

Asi se schyluje k ropné válce

30.ledna » i-RU.cz
Generální tajemník Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) Mohammad Sanusi Barkindo v minulém týdnu oznámil, že OPEC zahájila konzultace, při nichž projedná nové prvky v americké politice po nástupu Donalda Trumpa do prezidentské funkce.

Asi se schyluje k ropné válce

30.ledna » Haló noviny
Generální tajemník Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) Mohammad Sanusi Barkindo v minulém týdnu oznámil, že OPEC zahájila konzultace, při nichž projedná nové prvky v americké politice po nástupu Donalda Trumpa do prezidentské funkce. OPEC byl...

Tato informační stránka o Sanusi Mohammad zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sanusi Mohammad" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes