15
new stories - click to show

Jiří Mokrý

Related to

Plzeňský Prazdroj spojil síly s ČVUT a Microsoftem. Chytrý výčep ušetří až třetinu energií

28.November » SmartMania.cz
Sejde se Plzeňský Prazdroj, Microsoft a ČVUT… Ne, to není začátek vtipu, ale nová spolupráce na projektu „Chytrej výčep“. Výrobce světoznámého plzeňského piva se ve svém úsilí pomoci hospodám pouští do zcela nové oblasti. Tradiční výrobce a dodavate…

Dorost? Bez zaváhání, libuje si Čech. Třebíč chce postoupit i s juniorkou

17.May » Hokej.cz
V nižších mládežnických soutěžích patřila k nejúspěšnějšímu klubu Třebíč, která vyhrála Ligu dorostu i Regionální ligu juniorů. Oba celky se v barážích rvaly výš, ale nakonec se přes těžké postupové klíče neprotáhly. Úspěšný ročník hodnotí sportovní…

Šedesát milionů dotace: třebíčský zimní stadion dostane novou tvář

23.December » Třebíčský deník
Hygiena v šatnách mizerná, zázemí hráčů nedostačující, lavice pro diváky nepohodlné. To je jen malý výčet nedostatků, které trápí třebíčský hokejový stadion. Vše by se mělo ale změnit v letech 2023 až 2025, kdy by měl stánek hráčů Horácké Slavie zís…

Třebíč se rozloučila s obráncem, po posílení by nedostal prostor

4.September » Hokej.cz
Na třebíčské soupisce už chybí jméno zkušeného beka Lukáše Chalupy, tamní vedení se s ním dohodlo na ukončení spolupráce. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

PREVIEW: Třebíč bude dál vsázet na gólmana sezony i krále střelců

1.September » Hokej.cz
Horácká Slavia v posledních čtyřech sezonách pravidelně končila devátá, respektive desátá. Potenciál má však rozhodně větší…

Loni Třebíč, teď Havířov. Hrubec jde znovu hostovat do Chance ligy

19.August » Hokej.cz
Útočník Matouš Hrubec by měl následující sezonu strávit na hostování v Havířově. Klub o tom informoval na své facebookové stránce.

Česká jednička pro MS U18? Suchánek napodobil Škarka či Dostála

18.January » Hokej.cz
Mladičký brankář Tomáš Suchánek vychytal v sedmnácti letech své první čisté konto v profesionální soutěži. Benátkám nad Jizerou v sobotu nedovolil ani gól z 28 střel.

Vize v Třebíči? Cílem je dostat se s dorostem do extraligy, říká šéftrenér Čech

12.November » Hokej.cz
Patrik Eliáš, Martin Erat, jeho bratr Roman, Michal Mikeska, Leoš Čermák, Vladimír Sobotka, Ondřej Němec, Lukáš Nahodil, Vilém Burian, Pavel Kubiš, Marek Laš, Filip Pyrochta, Martin Dočekal, Karel Vejmelka, Tomáš Vondráček…

Svoboda uklidňuje dění v Třebíči. Jako klub jsme ale v hluboké defenzivě, přiznává

12.November » Hokej.cz
Současná doba je těžká pro všechny hokejové kluby. To, čím si v posledních měsících prochází Třebíč, je ale ještě o poznání těžší.

Zvrat v Třebíči, Nedbal zůstává! Jak je to s Čejkou?

20.October » Hokej.cz
Karel Nedbal původně patřil mezi tři hráče, kteří v Horácké Slavii před týdnem skončili. Produktivní obránce ale nakonec v Třebíči přece jen bude pokračovat.

Obrovské ztráty pro Třebíč! Skončí Szathmáry a další

10.October » Hokej.cz
Horácká Slavia přijde o svého nejlepšího hráče: obránce Šimon Szathmáry v klubu skončí. Rozloučí se také bývalý kapitán Václav Čejka a další lídr Karel Nedbal.

Šok pro Třebíč! Skončí Szathmáry a další, nepřistoupili na snížení platu

9.October » Hokej.cz
Horácká Slavia přijde o svého nejlepšího hráče: obránce Šimon Szathmáry v klubu po úsporných opatřeních skončí. Na konci října se rozloučí také bývalý kapitán Václav Čejka a další lídr Karel Nedbal.

Tato informační stránka o Jiří Mokrý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Mokrý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes