Marie Molková

Vztahuje se k

Jak jsme stavěli pergolu

11.června » iReceptář.cz
8. 6. 2017 Plánek vysněné pergoly máme vymyšlený, vše potřebné jsme nakoupili a sezvali přátele ochotné pomoci se stavbou. Za den D jsem vybrala sobotu, objednala slunečné počasí a maminku poprosila o zásobování jídlem a pitím.

Luxus jménem pergola

25.května » iReceptář.cz
25. 5. 2017 Ještě nemáte na zahradě altán nebo pergolu? Pak je nejvyšší čas naplánovat projekt, který vám umožní užívat si většinu roku maximální kontakt s přírodou. Získáte mnohem víc než pokoj pod širým nebem.

Libeček v kuchyni – aneb jak připravit domácí maggi či bylinkový olej

21.května » iReceptář.cz
21. 5. 2017 Nemusíte být zkušení pěstitelé, aby se vám dařilo pěstovat libeček. Tahle rostlina vlastně nevyžaduje téměř žádnou péči. Představíme vám, jak můžete libeček snadno využít v kuchyni.

Vyrobte si velikonoční peoplemetr

16.dubna » iReceptář.cz
16. 4. 2017 Velikonoce jsou pro některé z nás především svátky jara, radosti a barev. Svátečně si můžeme vyzdobit nejen byt, ale i zahradu. Navíc přizdobená vrátka upozorní koledníky, že jsou u vás očekáváni a vítáni.

Vrbový altánek je živá stavba. Jak o něj pečovat po výsadbě?

29.března » iReceptář.cz
29. 3. 2017 Aby byl vrbový altánek skutečnou ozdobou vaší zahrady, nestačí jej pouze vysadit, ale musíme o něj také dlouhodobě pečovat. Poradíme vám, kdy, co a jak pro jeho dlouhotrvající krásu udělat.

Vrbový altánek může vyrůst i ve vaší zahradě

22.března » iReceptář.cz
22. 3. 2017 Toužíte po originálním „živém stínu“ ve vaší zahradě a volba slunečníku, či jednoduché pergoly vám přijde málo zvláštní? Zvažte stavbu vrbového altánku. Bude se proměňovat nejen během roku, ale i rok za rokem.

Mátový čaj, pletené rukavice a Malý princ

7.září » adam.cz
Moje první opravdová cesta vedla na ostrov Djerba. Nádherné místo ve středozemním moři, které patří Tunisku. Díky rozloze 520 km2 se stává největším ostrovem severní Afriky...

Požičaj mi nádej, dvakrát ti ju vrátim späť

11.srpna » dobrovolnik.cz
10.8.2016 22:27 Páteční odpoledne. Projíždím rušným městem v našem starém autě a do rytmu písničky klepe pevně utáhnutý výfuk ke karoserii vozu. Lidi spěchají na víkend. Někdo na chatu, někdo na prázdniny k babičce a někdo možná do práce. Já do pr...

Požičaj mi nádej, dvakrát ti ju vrátim späť

2.srpna » adam.cz
Páteční odpoledne. Projíždím rušným městem v našem starém autě a do rytmu písničky klepe pevně utáhnutý výfuk ke karoserii vozu. Lidi spěchají na víkend. Někdo na chatu, někdo na prázdniny k babičce a někdo...

Tato informační stránka o Marie Molková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marie Molková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes