Daniel Molnár

Vztahuje se k

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátka za měsíc prosinec

16.ledna » Budějcká Drbna
Hlasování o drbňátko měsíce listopad je u konce. Nejvíce hlasů od vás dostal Daniel Molnar, který se tak stal vítězem! Gratulujeme! Na druhém místě skončila Annemarie Karbová a bronzovou pozici bere Stela Jansová.

Přiběhl Číňan a hodil na mě vlajku, líčí vznik fotografie roku její aktér

23.listopadu » iDNES.cz
Letošní vítěznou fotografii soutěže Czech Press Photo halilo tajemství. Na snímku, jemuž dominuje demonstrant zamotaný do české vlajky, se však poznal jeho hlavní aktér. „Přiběhl Číňan a zakryl mě obří českou vlajkou - snad aby mě vyvedl z míry - ...

Kvůli uprchlíkům nenoste vyzývavé oblečení, vyzvali obyvatele. Ti se naštvali a vzali to do vlastních rukou

4.května » EuroZprávy.cz
Budapešť - Uprchlíci v Maďarsku to nebudou mít jednoduché. Obyvatelé západomaďarského města Körmend si ve velkém preventivně kupují slzný plyn. Podle deníku Magyar Nemzet totiž mají obavy o svou bezpečnost.

Maďarsko se začíná ozbrojovat proti nelegálním migrantům

4.května » ČeskoAkutálně.cz
Celým Maďarskem se šíří panika před příchodem tisícovek nelegálních migrantů z blízkého východu a obyvatelé se začínají ozbrojovat. I přes bezpečnostní opatření, které Maďarsko v minulosti podniklo, například stavbu plotů na hranicích, jsou lidé n...

Tato informační stránka o Daniel Molnár zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Molnár" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes