Jůlie Molová

Vztahuje se k

Hodnocení uživatelů: Oněgin byl Rusák (Divadlo v Dlouhé) - 90 % [Dzaamek]

8.května » i-divadlo.cz
Studoval jsem gymnázium Nad štolou v době, ve které se hra odehrává, a navíc bydlím na Letné, takže místa, ve kterých se hra odehrává, dobře znám. Už je proto byla hra úžasná. Jen se obávám, že v roce 2000 už Plzeňák neexistoval, lépe řečeno bylo ...

Hodnocení uživatelů: Oněgin byl Rusák (Divadlo v Dlouhé) - 100 % [Sinead]

1.července » i-divadlo.cz
Úžasný popis doby, kterou ani já jsem nezažila a znám jí jen z podobných vyprávění. Normálně nesnáším hudební vložky v činohře, ale sem se to perfektně hodí a člověk si zavzpomíná.

Hodnocení uživatelů: Oněgin byl Rusák (Divadlo v Dlouhé) - 90 % [Honza1]

23.dubna » i-divadlo.cz
Výborné! Nevadila ani délka představení. Opět se potvrdila mimořádná muzikálnost souboru DvD. Hrálo a zpívalo se jako vždy v DvD naživo a výborně. Příjemná zábava i možnost se zamyslet v jakém zvláštním zřízení jsme to tady tehdy žili. My, kteří j...

Hodnocení uživatelů: Oněgin byl Rusák (Divadlo v Dlouhé) - 100 % [Mondi.h]

12.dubna » i-divadlo.cz
Tak to je velká srdeční záležitost. Tady se člověk pobaví a odreaguje ve všech směrech. Je to divadlo s bigbítovým koncertem dohromady. Nejen že je to hezký příběh, ale herci úžasně hrají a zpívají ( většinou lepší jak originály )

Tato informační stránka o Jůlie Molová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jůlie Molová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes