Bac Mona

Vztahuje se k

Vyrábí auto s klasickým motorem, a přesto je BAC první "zelenou" automobilkou

2.července » Automix.cz
Aktivity britského výrobce unikátního sportovního vozu BAC Mono v celkové bilanci vedou k odstranění většího množství oxidu uhličitého z atmosféry, než kolik sám vyprodukuje.

BMW i8 české police je k smíchu. Podívejte se, s čím jezdí policie na ostrově Man

27.května » Autobible.cz
Mysleli jste si, že BMW i8 zapůjčené české policii je zajímavý policejní automobil? Proti tomu, co mají na ostrově Man, to je jen zcela obyčejné kupé. Příspěvek BMW i8 české police je k smíchu. Podívejte se, s čím jezdí policie na ostrově Man poch...

BAC Mono zamířil do služeb policie na ostrově Man

27.května » AUTO.cz
Policie na ostrově Man se může pochlubit jedním z nejextrémnějších policejních vozidel v podobě jednomístného supersportu BAC Mono.

Mono Ice Driving Expirience: Extrémní výlet s monoposty BAC do Švédska (+video)

17.března » AUTO.cz
Britská značka BAC se inspirovala značkami Aston Martin, Bentley, Lamborghini či Porsche a vzala své klienty na sever. Ve srovnání s akcemi zmíněných značek nabídla ještě o něco drsnější akci. Její auta nemají topení.

BAC Mono vs. McLaren P1: podívejte se, jak přesně David předčil Goliáše (video)

24.listopadu » Autoforum.cz
Jednomístný stroj disponující 313 koňmi dokázal třikrát výkonnějšímu hybridnímu supersportu ujet na 2,5 kilometrech o sekundu. (Petr Prokopec)

BAC Mono je rychlejší než McLaren P1 GTR, na okruhu jej překonalo o sekundu

3.listopadu » Autoforum.cz
Jednomístný britský stroj disponující 313 koňmi a pouze 580 kg zvládl 2,49 km dlouhý okruh za 1:07:07. Naprostým rekordmanem ale není. (Petr Prokopec)

BAC představuje Mono s grafénovou karoserií

9.srpna » Autotrip.cz
Zapomeňte na karbon, budoucnost patří grafénu Před několika lety byl ve světě automobilů považován hliník za lehký materiál, vhodný pro stavbu lehkých sportovních vozů. Netrvalo dlouho a automobilky, po vzoru týmů Formule 1, začali ke stavbě sporť...

BAC Mono a revoluční nejpevnější materiál světa

2.srpna » AUTO.cz
Britský silniční monopost přichází s novinkou v podobě zadních blatníků, k jejichž výrobě je použito revolučního grafenu. Ten má být nejpevnějším známým materiálem na světě.

Do aut se poprvé dostal grafen, materiál lehčí a pevnější než karbonová vlákna

2.srpna » Autoforum.cz
BAC Mono dostalo zadní blatníky z grafenového kompozitu, z nejpevnějšího známého materiálu. Další části vozu mají následovat. (Petr Prokopec)

BAC Mono opět snižuje svou hmotnost

2.srpna » Autofun.cz
Britský silniční monopost přichází s novinkou v podobě zadních blatníků, k jejichž výrobě je použito revolučního grafenu, jenž má být nejpevnějším známým materiálem na světě.

BAC Mono (2016) využívá jako první vůz revoluční grafen, nejpevnější známý materiál na světě

1.srpna » Autoweb.cz
Zadní podběhy jednosedadlového sporťáku Mono využívají mimořádně lehkou a pevnou uhlíkovou strukturu, která má podle BAC potenciál významně šetřit hmotnost.
Microsoft - Americká softwarová společnost

Tato informační stránka o Bac Mona zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Bac Mona" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes