Marques Monaco

Vztahuje se k

AeroMobil je připraven na předobjednávky první edice

24.dubna » CAD.cz
Společnost AeroMobil , která se globálně nachází v popředí vývoje inovativních létajících aut, představila 20. dubna svůj nový model létajícího auta AeroMobil na nejexkluzivnější světové automobilové výstavě Top Marques Monaco. Společnost tak spln...

Létající auto realitou za milion a půl eur!

23.dubna » CHIP.cz
Společnost AeroMobil se sídlem ve Slovenské republice představila komerční verzi létajícího automobilu ve čtvrtek 20. dubna 2017 v Monaku. Bude stát milion dolarů.

Slovenský AeroMobil příjmá objednávky. První kusy dodá v roce 2020

22.dubna » AutoRevue.cz
První majitelé budou moci už za pár let usednout do svého létajícího vozu AeroMobil. Slovenská společnost představila svoji novou verzi v Monaku.

Firma ze SR představila v Monaku létající auto

21.dubna » Právo
Nový model létajícího automobilu představila včera slovenská firma AeroMobil na výstavě Top Marques Monaco. Novinka by měla jít do prodeje už letos jako první komerčně dostupné létající auto na světě.

V Monaku představili nový model létajícího auta

20.dubna » Novinky.cz
Slovenská firma AeroMobil představila ve čtvrtek na výstavě Top Marques Monaco nový model létajícího automobilu. Podle plánu by stroj měl jít do prodeje již letos. Stal by se tak prvním komerčně dostupným létajícím autem na světě.

Slovenská firma představila na luxusní výstavě v Monaku model létajícího auta. Vyjde až na 1,5 milionu euro

20.dubna » iHNed.cz
V konferenčním centru Grimaldi Forum začala 20. dubna tradiční výstava Top Marques Monaco. Prezentují se na ní výrobci nejluxusnějšího zboží na světě. Světovou premiéru tam má také slovenský AeroMobil, kříženec letadla a automobilu.

AeroMobil zveřejnil nové fotografie svého létajícího auta

12.dubna » VTM
V rámci letošního Top Marques Monaco se podle dostupných informací představí i létající automobil slovenské společnosti AeroMobil. Na tomto stroji se pracuje již cca 10 let a od doby svého zrodu doznal stovek vylepšení.

AeroMobil zveřejnil nové fotografie svého létajícího auta

12.dubna » Živě.cz
V rámci letošního Top Marques Monaco se podle dostupných informací představí i létající automobil slovenské společnosti AeroMobil. Na tomto stroji se pracuje již cca 10 let a od doby svého zrodu doznal stovek vylepšení. „AeroMobil si klade za cíl ...

AeroMobil představí novou generaci létajícího auta v Monaku

12.dubna » CAD.cz
Společnost AeroMobil , která vyvíjí vyspělý létající automobil, představí svůj nejnovější model na nejexkluzivnější světové výstavě superautomobilů Top Marques Monaco už 20. dubna. Nový model společnosti bude prvním komerčně dostupným vozem se sto...

VIDEO: Létající auto ze Slovenska se představí na výstavě v Monaku

11.dubna » Echo24.cz
Ještě letos má přijít do prodeje první létající auto ze Slovenska, slibuje firma AeroMobil. Ta již brzy předvede svůj model s hybridním pohonem potenciálním zákazníkům a investorům. Stane se tak 20. dubna v Monaku.

V Monaku začne v lednu první ročník nového autosalonu

21.prosince » Novinky.cz
Monacké knížectví je - jak víte - miniaturní stát na středomořském pobřeží. Kdo zde někdy byl, ví, že město multimilionářů skrývá spoustu automobilových skvostů. V únoru se zde bude konat nová klasická výstava automobilů Monaco International Motor...

Tato informační stránka o Marques Monaco zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marques Monaco" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes