Alexandra Monhartová

Vztahuje se k

Design je fascinace, říká Alex Monhart

9.dubna » Módnípeklo.cz
Alexandra Monhartová navrhuje luxusní kožené batohy. Původně pánské produkty ale nadchly minimalismem všechny nadšence pro design. Batohy totiž proměňuje v praktické pomocníky pro život a stále vymýšlí další modely, které odpovídají životnímu styl...

Rozhovor s Alexmonhart | Na co nového se letos můžeme těšit

26.února » Móda
Na čem momentálně Alexmonhart pracuje a na co nového se můžeme těšit v nejbližších měsících? Přečtěte si rozhovor se zakladatelkou značky Alexandrou Monhartovou.

Slavnostní otevření Alexmonhart Studiostore

23.srpna » czechdesign.cz
Prázdniny od slova prázdný, třeba obchod. I tak by se daly popsat poslední dva měsíce showroomu LAB 24, který uvolnil místo pro stále rostoucí značku Alexmonhart.

Pohlreich, Drábová nebo Alexandra Monhartová: Restart myšlení již popáté přinese inspirativní osobní i kariérní příběhy

30.května » Marketing Journal
Může se nám zdát, že přešlapujeme na místě. Že potřebujeme nový impuls. Jenomže na restart člověku schází čudlík, na restart člověk potřebuje inspiraci. Silné příběhy, které vás v dobrém nakoupnou najdete na konferenci Restart myšlení.

Pohlreich, Drábová nebo Alexanda Monhartová: Restart myšlení již popáté přinese inspirativní osobní i kariérní příběhy

30.května » Marketing Journal
Může se nám zdát, že přešlapujeme na místě. Že potřebujeme nový impuls. Jenomže na restart člověku schází čudlík, na restart člověk potřebuje inspiraci. Silné příběhy, které vás v dobrém nakoupnou najdete na konferenci Restart myšlení.

Mladí a neklidní V.: Batohy Alexandry Monhartové se nosí i za hranicemi

22.března » Reflex.cz
Jedním ze zajímavých showroomů, které se v posledních pár letech vyrojily mezi cool kavárnami na pražské Letné, je LAB 24 v ulici Jana Zajíce. V industriálních prostorách tu Alexandra Monhartová (27) na vlnitém plechu servíruje své batohy, minimal...

Designérka Alex Monhartová: Batoh je ideální produkt

21.září » czechdesign.cz
Alexandra Monhartová je mladá designérka, která stojí za úspěšnou značkou zaměřenou především na batohy a pánské doplňky. Vystudovala filmovou vědu, věnovala se kostýmnímu návrhářství i koncertování se svým hudebním duem. Už dva roky ale žije napl...

Nová generace mužů: Gentleman už snese batoh i kšiltovku, říká designérka Alexandra Monhartová

14.března » iHNed.cz
Klasickou módu lze dnes dobře kombinovat s pouličním stylem oblékání. Designérka Alexandra Monhartová vyrábí batohy, které muži nosí místo aktovek či messengerů. Češi si k designové módě nacházejí cestu a nebojí se za ni zaplatit.
Elon Musk - Americký podnikatel
Donald Trump - Americký obchodní magnát
Andrej Babiš - Český podnikatel a politik, předseda hnutí ANO

Tato informační stránka o Alexandra Monhartová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandra Monhartová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes