Thibaut Monnet

Vztahuje se k

Hradec vstupuje do prestižního Spengler Cupu. Do Davosu přivezl tři posily

27.prosince » Sport.cz
S maximálním počtem tří dočasných posil se hokejisté hradeckého Mountfieldu představí ve švýcarském Davosu na Spenglerově poháru. Do prestižního turnaje vstoupí dnes od 15.00 proti Jekatěrinburgu, zítra se ve stejný čas utkají s Luganem (přímé pře...

Mountfield HK: Vyztužení zadních řad pro Spengler Cup

26.prosince » prvnizpravy.cz
Útočníci se zkušenostmi z reprezentace Lukáš Lhoták, Thibaut Monnet a kanadský obránce Travis Ehrhardt – to je trojlístek hráčů, kteří posílí Mountfield HK pro jubilejní 90. ročník Spengler Cupu.

Mountfieldu HK: Vyztužení zadních řad pro Spengler Cup

Útočníci se zkušenostmi z reprezentace Lukáš Lhoták, Thibaut Monnet a kanadský obránce Travis Ehrhardt – to je trojlístek hráčů, kteří posílí Mountfield HK pro jubilejní 90. ročník Spengler Cupu.

Hlavní trenér Mountfieldu Václav Sýkora o nejbližším programu

22.prosince » prvnizpravy.cz
V poslední době se naše výkony i výsledky konsolidovaly, říká v rozhovoru Václav Sýkota, trenér HC Mountfield Hradec Králové.

Cenné posily pro Spengler Cup. Hradci pomohou Lhoták i zkušený Švýcar

20.prosince » Deník.cz
Hradec Králové - Hokejisty Hradce Králové posílí na Spenglerově poháru v Davosu útočníci Lukáš Lhoták a Thibaut Monnet z celku Ambri/Piotta. Mountfield ještě pro turnaj, který se hraje od 26. do 31. prosince, hledá i možnost doplnění kádru v obraně.

Pecka pro Mountfield! Na Spengler Cupu ho posílí Lhoták s Monnetem

20.prosince » Hokej.cz
Český hokej bude letos na prestižním Spengler Cupu zastupovat Hradec Králové, který hledal posily pro akci, která se tradičně uskuteční na konci roku ve švýcarském Davosu. Povedlo se! Mountfield získal dvě zvučné posily do svých útočných řad, repr...

Tato informační stránka o Thibaut Monnet zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Thibaut Monnet" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes