Monika Moorová

Vztahuje se k

Pylová sezóna se blíží. Víte, jak se účinně bránit?

18.března » deníkPlus.cz
Většina lidí se už těší na jaro, na kvetoucí stromy a šimravé sluneční paprsky. To se netýká alergiků, ti už nakupují zásoby kapesníčků a dělají nájezdy do lékáren.

Neděláte někde chybu? Desatero správného odličování pro vaši krásu

15.března » deníkPlus.cz
Bez přehánění by se dalo říci, že krása začíná u odličovačů. Pokud totiž vaší pleti nedopřejte pravidelné odlíčení, bude postupem času bez svého přirozeného jasu, s ucpanými póry nebo zbytečnými vráskami.

Nedáte dopustit na česnek? Pozor! Někdy i zdravá potravina může škodit

14.března » deníkPlus.cz
Ruku na srdce, jak nakupujete česnek? Většina lidí se nad tím ani nepozastavuje, jednoduše vezme do rukou co je v regále a přidá do nákupního vozíku. Přitom je velmi pravděpodobné, že si domů přinesou nebezpečnou zeleninu! Až více než 80% česneku,...

Hruška, jablko nebo dítě? Každý typ postavy vyžaduje k hubnutí jiný přístup!

13.března » deníkPlus.cz
Pokud se nechcete zařadit mezi ty, kteří ve svém hubnoucím úsilí neuspěli, zapomeňte na všeobecné nicneříkající poučky a ušijte si hubnutí na míru podle konkrétního typu postavy: Véčko: Omezte maso a vsaďte na běhání! Postava: Máte širší ramena a ...

Kteří muži mají nejvíce sexuálních partnerek? Čtěte!

8.března » deníkPlus.cz
Ženy se můžou tvářit tak, že jim na vzhledu nezáleží. Existuje mnoho studií, které dokázaly, že při výběru životního partnera nebyl vzhled nejdůležitější, ale když jde o sex, i ženy jsou ovládány fyzickou přitažlivostí, kterou silně ovlivňuje mužo...

Dětský pudr jako senzační pomocník! Zkuste pod make-up nebo k odstranění skvrn

7.března » deníkPlus.cz
Připravili jsme si pro vás několik triků, které život ženy zjednoduší a hlavně ušetří drahocenný čas. Pokud jste ještě některé z triků neznaly, je na čase, abyste je zařadily do svých praktik.

Pozor! Nohy o vás prozradí více, než byste si přáli

6.března » deníkPlus.cz
V sezoně otevřených sandálků a letní obuvi se pozornost více než kdy jindy zaměřuje na chodidla. Pěkné nohy potřebují občasnou profesionální úpravu od zkušené pedikérky, ale hlavně pravidelnou domácí péči.

Trenky, slipy nebo boxerky? Klasika nebo nuda?

27.února » deníkPlus.cz
Je jasné, že při výběru spodního prádla myslí muži především na pohodlí. Nic je nesmí škrtit, tlačit a podobně.

Velký zázrak v malém semínku! Je neuvěřitelné, jak to funguje

24.února » deníkPlus.cz
Semínka chia jsou drobná semínka šalvěje hispánské (Salvia hispanica), která roste v některých zemích Jižní a Střední Ameriky. Tato semínka se řadí k tradičním potravinám již po dlouhé generace v zemích, kde se pěstují již přes 4 000 let.

Dusí vás stres? Poradíme vám, jak se ho během pár minut zbavit!

23.února » deníkPlus.cz
Problémy v práci či v osobním životě mohou přinášet velké množství stresu, které nepříznivě působí na naši psychickou i fyzickou stránku. Zde máte pár triků, jak se stresem zatočit! Zatočte s nepořádkem Obklopovat se hromadou věcí a nepořádkem při...

Tato informační stránka o Monika Moorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Moorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes