Rocco Morabito

Vztahuje se k

Uruguayské úřady zatkly jednoho z nejhledanějších italských mafiánů

4.září » Reflex.cz
Rocco Morabito, známý jako "kokainový král Milána", byl na útěku 23 let. Drogového bosse, který byl v Itálii v nepřítomnosti odsouzen na třicet let vězení, zatkla uruguayská policie. S odkazem na prohlášení italského ministerstva vnitra o tom dnes...

V Uruguayi byl zatčen „kokainový král Milána“, skrýval se 23 let

4.září » Lidovky.cz
Uruguayské úřady zatkly jednoho z nejhledanějších italských mafiánů. Rocco Morabito, známý jako „kokainový král Milána“, byl na útěku 23 let. S odkazem na prohlášení italského ministerstva vnitra o tom v pondělí informovala agentura Reuters. Další...

Kokainový král Milána unikal spravedlnosti čtvrt století. Policie ho dopadla v Uruguayi

4.září » info.cz
Uruguayské úřady zatkly jednoho z nejhledanějších italských mafiánů. Rocco Morabito, známý jako "kokainový král Milána", byl na útěku 23 let. S odkazem na prohlášení italského ministerstva vnitra o tom dnes informovala agentura Reuters.

V Uruguayi byl zatčen "kokainový král Milána", skrýval se 23 let

4.září » EuroZprávy.cz
Montevideo - Uruguayská policie v pobřežním letovisku Punta del Este zatkla jednoho z nejhledanějších italských mafiánů. "Kokainový král Milána" byl na útěku 23 let. V Itálii byl v nepřítomnosti odsouzen k 30 rokům vězení.

Uruguayská policie chytila kokainového krále. Italský boss Rocco Morabito prchal 23 let

4.září » Aktuálně.cz
"Kokainový král Milána" je členem italské mafiánské skupiny, která do Evropy pašuje latinskoamerický kokain.

Kokainového krále Milána dopadli po 23 letech za oceánem

4.září » Novinky.cz
Uruguayské úřady zatkly jednoho z pěti nejhledanějších italských mafiánů. Rocco Morabito, známý jako „kokainový král Milána”, byl na útěku 23 let. S odkazem na prohlášení italského ministerstva vnitra o tom v pondělí informovala agentura Reuters.

Tato informační stránka o Rocco Morabito zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rocco Morabito" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes