Stanislava Moravcová

Vztahuje se k

Co zaujalo mezinárodní studenty ve skanzenu? Třeba krouhání zelí

18.září » Příbramský deník
Vysoký Chlumec /fFOTOGALERIE/ - Skupinka posluchačů mezinárodní školy International School of Prague navštívila Skanzen Vysoký Chlumec, pobočku Hornického muzea Příbram.

Muzejní noc zavede zájemce do hornického podzemí

15.května » Příbramský deník
Příbram - Na noční prohlídky expozic i tajuplného podzemí Hornického muzea Příbram, stejně jako na hudební a divadelní vystoupení, se mohou malí i velcí návštěvníci těšit už tuto sobotu.

Život horníků před sto lety: Riskovali životy těžkou prací, peněz neměli nazbyt

29.října » Příbramský deník
Příbram – Po roce si děti i dospělí připomněli některé aspekty hornického života před zhruba sto lety. V příbramském muzeu se v pátek během Hornického šprýmování dozvěděli i to, jak náročnou cestu za nalezením rudy museli denně havíři podnikat a j...

Skanzen Vysoký Chlumec představí dvě desítky řemesel

Vysoký Chlumec – Areál Skanzenu ve Vysokém Chlumci, který je pobočkou Hornického muzea Příbram, ožije tuto sobotu více než dvěma desítkami řemesel spjatých s venkovským hospodářstvím a lidovým stavitelstvím.

Horko nebo déšť je možné strávit toulkami v podzemí

26.července » Příbramský deník
Příbram /TIP NA VÝLET/ - Horké nebo deštivé letní dny jsou ideální pro návštěvu podzemí březohorských dolů. Teplota ve štolách hornického skanzenu se celoročně pohybuje okolo 10 stupňů.

Vnímejte svět bosí

6.července » Ženy.cz
Máte chuť se zase jednou pevně spojit se zemí? Bezprostředně si ohmatat svět kolem sebe? Stačí málo. Vyzujte si boty a vyjděte ven naboso.

NA BOSO: Zujte boty a projděte se!

16.června » Dáma.cz
Máte chuť se zase jednou pevně spojit se zemí? Bezprostředně si ohmatat svět kolem sebe? Stačí málo. Vyzujte si boty a vyjděte ven naboso.

Skanzen Vysoký Chlumec v sobotu připomene historii včelaření

10.května » Příbramský deník
Příbramsko /TIP NA AKCI/ – Skanzen Vysoký Chlumec, pobočka Hornického muzea Příbram, v sobotu pokračuje v předvádění tradičních řemeslných a rukodělných činností s názvem Šikulové. Sedmý ročník této akce bude tentokrát zaměřen na téma „včely, med ...
Jaroslav Škárka - Politik - nezařazení
Radek John - Politik a novinář
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
Věci veřejné - Politická strana

Tato informační stránka o Stanislava Moravcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislava Moravcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes