15
new stories - click to show

Arena Moravia

Related to

Outlet Arena Moravia získal Tommyho Hilfigera

8.September » Informuji.cz
Milovníky módy čeká se začátkem podzimu další výrazná novinka v... | Ostrava - (2021-09-09 00:00:00 - 2021-09-09 00:00:00)

MAXI outletové výprodeje letos zvou i na módní přehlídky

19.August » Tojesenzace.cz
S pomalu končícími letními prázdninami přicházejí do Outlet Arena Moravia již tradičně letní finální outletové výprodeje. Letos doplněné o zajímavý

Postup opavaských školáků na mezinárodní kolo First Lego League v Řecku

7.July » TV Polar
Žáci z opavské Základní školy Tomáše Garriqua Masaryka postoupili do celoevropského finále v robotické soutěži First Lego League. Kvůli opatřením ale bude čtyřčlenný tým soutěži on – line.

Osobní auto v Třinci srazilo šestiletého chlapce na kole, dítě do nemocnice transportoval vrtulník

6.July » TV Polar
Krajští zdravotníci v úterý večer zasahovali u dopravní nehody v Třinci. Krátce před půl sedmou přijali pracovníci krajského operačního střediska tísňovou výzvu ke střetu dítěte na jízdním kole s osobním automobilem. Operační důstojník na místo ud...

Pro karvinskou pohornickou krajinu vznikají unikátní návrhy mobiliářů

6.July » TV Polar
Důležitou součástí rozvoje programu POHO 2030 je přilákání návštěvníků do krajiny. Je nutné připravit infrastrukturu a další atraktivní místa v krajině, která budou mít svůj vlastní mobiliář, rozcestníky a další potřebné prvky pro návštěvníky.

Šikmý kostel má svůj vlastní šikmý infostánek, nabízí i mapu s QR kódy

6.July » TV Polar
Šikmý kostel svatého Petra z Alkantary má od června svůj vlastní šikmý infostánek. Nabízí například mapu s QR kódy míst, která jsou zmíněna v knize spisovatelky Karin Lednické. Návštěvníky zajímají i srovnávací fotografie Staré Karviné.

Program Karvinského kulturního léta obohatí i cirkusová představení

6.July » TV Polar
Masarykovo náměstí ožívá díky tradiční akci nazvané Karvinské kulturní léto. Pro návštěvníky centra města jsou připraveny koncerty a také hrané pohádky pro děti. Divadelní představení jsou součástí projektu Pojďte s námi za kulturou.

Prázdniny na Jihu odstartovala zábavná akce Za pokladem indiánů

6.July » TV Polar
V Ostravě-Jihu spolu s letními prázdninami odstartovala i oblíbená akce Prázdniny na Jihu. Probíhat bude až do 27. srpna a nabídne celkem 40 aktivit pro děti školního věku. Tedy každý den jednu.

Menší hluk i prašnost. Modernizace tramvajových tratí v ulicích Pavlovova a Výškovická skončila

6.July » TV Polar
Dopravní podnik Ostrava úspěšně dokončil modernizaci tramvajových tratí na ulicích Výškovická a Pavlovova v Ostravě-Jihu. Výsledkem je mnohem tišší tramvajový provoz a snížila se i prašnost z okolní dopravy.

Studenti brněnské architektury se sjeli na workshopu v zaniklé obci Pelhřimovy na akci Znovu život

6.July » TV Polar
V zaniklé obci Pelhřimovy na polských hranicích zůstal dodnes pouze odsvěcený a zdevastovaný kostel Sv. Jiří, kaple Sv. Anny a dva rekreační objekty. Kostel před úplným zánikem zachránilo Hnutí Duha Jeseníky. Studenti Fakulty architektury z Brna s...

Odlehčovací služba v DPS Odborářská nabídne více lůžek. Rozšíří se o jedno patro

6.July » TV Polar
V Ostravě-Jihu rozšíří odlehčovací službu v Domě s pečovatelskou službou Odborářská v Hrabůvce. V současné době je její kapacita nevyhovující a poptávka tak převyšuje nabídku. Počet lůžek se zvýší ze 14 na 20.

Tato informační stránka o Arena Moravia zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Arena Moravia" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes