Kateřina Morávková

Vztahuje se k

Multifokální brýle: zlo, na které si nezvyknu, nebo velký pomocník?

13.září » blog.idnes.cz
Mnozí už určitě slyšeli o multifokálních (progresivních) brýlích. Co jsou to multifokály? A proč často najdeme recenze, že jsou špatné, že si na ně lidé nezvykli? Pro koho jsou vhodné? Na co při jejich výběru nesmíme zapomenout?

Hotové brýle používat či nepoužívat?

10.května » blog.idnes.cz
Používáte hotové brýle? Je to zdravé? Na co jsou vhodné? Jak je to s kvalitou? Proč nejdou většinou hotové brýle opravit a nevydrží tak dlouho?

URŠULOVINY - 50 LET

4.října » Nový Bydžov
Zábavný celovečerní pořad nejen ve stylu stand up jehož hlavní protagonistkou je první dáma humoru a majitelka nejnakažlivějšího smíchu na světě URŠULA KLUKOVÁ.

Životní směr

4.července » blog.idnes.cz
Máme příliš málo životního času na to, abychom prodlužovali něco, co nám přináší nespokojenost. Nikdy není pozdě změnit směr.

Ovce ve společnosti

30.května » blog.idnes.cz
Soudím lidi, kteří se nechají velice snadnou ovlivnit a strhnout postoji a hodnotami, které nastaví společnost okolo nich.

Partnerky hokejistů si vsadily na medaili. Podle bookmakerů je šance na české zlato minimální

6.května » Sport.cz
Srdce versus rozum. Ani nepříznivý výsledek posledního přípravného zápasu českých hokejistů před odletem na světový šampionát v Rusku nesebral jejich přítelkyním víru, že to v Moskvě a Petrohradu dopadne pro český výběr dobře. V průběhu úterního u...

Dokonalý partner (katerinamoravkova)

14.března » blog.idnes.cz
Dokonalost asi neexistuje. A jestli ano, tak ji každý vnímá jinak. Nemůžeme se zavděčit všem a zároveň být sami se sebou spokojení.

Nenávist v lidech (katerinamoravkova)

11.března » blog.idnes.cz
Nespokojený člověk si z ruky do ruky přehazuje žhavý uhlík, ten ale pálí jen jeho. Když už ho to nebaví, tak ho čas od času zkusí hodit i po někom jiném.

Špatný příběh (katerinamoravkova)

8.března » blog.idnes.cz
Ať už se jedná o špatný vztah nebo špatnou práci, často nějaký radikální řez odkládáme dokud to jen jde. Jistota a pohodlí, přesně toho se bojíme vzdát.

Proč existuje šikana? (katerinamoravkova)

6.března » blog.idnes.cz
Co vede lidi k šikaně ostatních a proč šikanující vlastně šikanují sami sebe? Tento způsob zvyšování si hodnoty na úkor slabšího či naopak silnějšího, je projevem vnitřního problému šikanujícího.

Mám to těžký (katerinamoravkova)

3.března » blog.idnes.cz
Síla lidí se měří tím, kolik překážek jim život nastražil a oni je překonali. S hlavou nahoře a ne v písku. I během těchto těžších životních kapitol, se musí stále žít a ne si to jen odžít.

Změň se (katerinamoravkova)

29.února » blog.idnes.cz
Až donedávna vztah šlapal jak má, ale pak se vytvořila potřeba, aby to bylo ještě lepší. Neměli bychom hledat dokonalý vztah, ale vztah, ve kterém jsme i přes jeho určité nedokonalosti šťastní.

Tato informační stránka o Kateřina Morávková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kateřina Morávková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes